- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 700,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 3 dagen
- Max. deelnemers:
- 6
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Adobe InDesign CS 5 training bij Het Cursushuis Amsterdam gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Leer in deze drie daagse cursus werken met het Layout / Dtp programma InDesign. We maken documenten voor print publicatie die zo aangeleverd kunnen worden bij de drukker. We ontwerpen rijke interactieve documenten zoals digitale brochures en eBooks voor publicatie op internet.
We combineren bij deze cursus het officiële trainings materiaal van Adobe (Classroom in a book) met ons zelf geschreven materiaal. De oefeningen worden eerst klassikaal uitgelegd en daarna ga je zelf aan de slag. Op deze manier kan je in je eigen tempo werken. Aan het einde van de lesdagen krijg je het lesmateriaal en huiswerk mee om thuis nog eens te oefenen.
Onderdelen:
Tijdens de cursus komen de volgende onderdelen aan bod:
Programma introductie:
Aan de slag:
Een document opmaken:
werken met objecten en teksten:
Tekst en typografie:
Kleuren:
Stijlen vastleggen en aanpassen:
Illustraties:
Adobe Bridge:
Werken met transparantie:
UItvoer en exporteren voor drukwerk:
Interactieve documenten:
Benodigde voorkennis:
Deze cursus is geschikt voor iedereen die professioneel wil leren werken met digitale beelden voor print, drukwerk en internet. Voor deze cursus is een redelijke kennis van Windows of Mac OsX nodig. Bestanden opslaan, kopiëren en terugvinden mag geen probleem zijn. Enige kennis van
Gegevens:
De cursus bestaat uit drie lesdagen en wordt gegeven door Dick Floris
Lunch en thee / koffiepauzes zijn inbegrepen.
10:00 uur: start lesdag
11:30 uur: thee / koffiepauze
13:00 – 13:30 uur: lunch
15:30 uur: thee / koffiepauze
16:30 uur: einde lesdag (hou rekening met een mogelijke uitloop tot 17:00 uur)
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Drukwerk
Het Cursushuis Amsterdam
€ 700,- | 3 dagen
CLS Computertrainingen
€ 875,- | 3 dagen
Competence Factory
€ 510,- | 2 dagen |
Learnit Training
€ 1.005,- | 3 dagen |
MediaCollege
€ 795,- | 8 dagen
Learnit Training
€ 1.005,- | 3 dagen
Competence Factory
€ 510,- | 2 dagen
Competence Factory
€ 585,- | 2 dagen
DOESUM software + support
€ 790,- | 2 dagen |
Competence Factory
€ 510,- | 2 dagen |
Twice
€ 730,- | 2 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven