- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 250,- exclusief BTW
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 6
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Opfriscursus voor heftruckchauffeurs Heftruckcertificaat 1 dag bij HOC Opleiding en Training gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Vanuit de Arbowet worden er eisen gesteld aan de deskundigheid van heftruckchauffeurs, er wordt gesproken over: onderricht, voorlichting en specifieke deskundigheid met betrekking tot de in het werk te verwachten risico’s.
Afhankelijk van de werkzaamheden die een chauffeur met een heftruck uitvoert, adviseert de arbeidsinspectie het regelmatig opfrissen van de kennis van de chauffeur. Vijf jaar is hierbij de meest ideale termijn.
Uit de praktijk blijkt dat een herhalingscursus bijzonder zinvol is. Er zijn niet alleen veranderingen op het gebied van veiligheidsvoorschriften, door routine treden onveilige handelingen op in het rijgedrag van de chauffeur. Naast de veiligheid is efficiëntie en het zorgvuldig omgaan met goederen van groot belang tijdens deze cursus.
Doelgroep
De training is bestemd voor chauffeurs die reeds eerder een heftruckcertificaat hebben behaald.
Doel van de training
Het veilig, efficiënt en schadepreventief werken met de Heftruck.
Inhoud en opzet van de training
Deze training bestaat uit een halve dag theorie en een praktijkgedeelte en is geheel gericht op de beroepspraktijk.
Tijdens de theorielessen worden o.a. de volgende onderwerpen behandeld:
Tijdens de praktijk komen o.a. de volgende onderwerpen aan bod:
Examen
Bij voldoende bekwaamheid ontvangen de cursisten een certificaat en een pasje van HOC Opleiding & Training.
Duur 2 dagdelen
Tijden 08.30 tot 16.00 uur, in overleg kan hier voor groepen van afgeweken worden.
Lokatie Opleidingscentrum in Zuidlaren of in-company
Startdatum In ons opleidingscentrum in Zuidlaren worden iedere dag heftruckchauffeurs opgeleid en is de flexibiliteit m.b.t. instroom groot.
In-company trainingen worden in overleg gepland en kunnen van maandag tot en met zaterdag plaatsvinden.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Logistiek
HOC Opleiding en Training
€ 250,- | 1 dag
HER Opleidingen & Advi…
€ 249,- | 2 dagen |
BLOM Opleidingen
€ 175,- | 1 dag |
HER Opleidingen & Advi…
€ 189,- | 1 dag |
HER Opleidingen & Advi…
€ 309,- | 3 dagen |
HER Opleidingen & Advi…
€ 179,- | 1 dag |
Heftruckcursus.nl
€ 179,- | 1 dag |
HER Opleidingen & Advi…
€ 329,- | 3 dagen
BLOM Opleidingen
€ 399,- | 2 dagen |
HER Opleidingen & Advi…
€ 189,- | 1 dag |
HER Opleidingen & Advi…
€ 175,- | 1 dag |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven