Management Assistent A opleiding met diploma

Locatie:
Kosten:
Totale lesduur:
20
maandag 7 oktober 2013, Amsterdam Laat nog 10 startdata zien
Logo van IMK Opleidingen BV
Gratis brochure aanvragen

Tip: Meer info over programma, startdatum, locatie en prijzen?
Of vraag een in-company offerte aan bij meerdere aanbieders.

Overzicht

- Ongelimiteerd herhalen: u mag elke training of opleiding zo vaak herhalen als wenselijk, zonder extra lesgeld.

- BTW vrij: deze opleiding is ook BTW vrij te boeken. Neem contact op voor meer informatie.

7,5 (23 ervaringen)

2,0 Anoniem
“Leerzaam, veel op de praktijk terug te halen. Fijn om verhalen van medestudenten te horen.”

 
Tijdstip:
Avond, Overdag
Looptijd:
5 (overdag) of 10 (avond) maanden
Afronding:
Diploma Management Assistent A, erkend door de Stichting Nederlandse Examen Autoriteit.
Soort locatie:
Open inschrijving, In-company / Maatwerk
Regio('s):
Amsterdam Rotterdam Den Haag Utrecht Eindhoven Tilburg Almere / Lelystad Nijmegen Breda Enschede Apeldoorn Haarlem Arnhem Amersfoort 's-Hertogenbosch Zoetermeer Dordrecht Zwolle Leiden Alkmaar Venlo Assen Drachten Alphen aan den Rijn Hilversum
Prijsinformatie:
exclusief BTW
Inclusief accommodatiekosten en examens, exclusief btw
Keurmerk(en):
  • Logo van VETRON
  • Logo van Cedeo
  • Logo van NRTO
  • Logo van ISO register
  • Logo van Meest populair

Wat is een manager zonder zijn assistent? De managementassistent vormt de brug naar de organisatie, zodat de effectiviteit in de organisatie toeneemt. Zij brengt als verlengstuk van de manager visie en ideeën tot leven. Dit vraagt wel de nodige vaardigheden zoals slagvaardige communicatie, persoonlijke effectiviteit, inzicht in belangen en organisatiekracht. En dat is precies waar het in deze opleiding over gaat!

U heeft een management-ondersteunende of secretariële functie. U bent dit vak als het ware 'ingerold'. Een volwaardige secretariële vooropleiding is niet noodzakelijk. Wel dient u tenminste enige werkervaring te hebben als secretaresse of management-assistent, omdat het uitwisselen…

Lees de complete beschrijving

Startdata en plaatsen

  • maandag 7 oktober 2013, Amsterdam
  • maandag 7 oktober 2013, Eindhoven
  • maandag 7 oktober 2013, Zwolle
  • maandag 7 oktober 2013, Drachten
  • dinsdag 8 oktober 2013, Drachten
  • dinsdag 8 oktober 2013, Rotterdam
  • dinsdag 8 oktober 2013, Utrecht
  • dinsdag 8 oktober 2013, Amsterdam
  • dinsdag 8 oktober 2013, Eindhoven
  • donderdag 10 oktober 2013, Rotterdam
  • donderdag 10 oktober 2013, Utrecht

Beschrijving

- Ongelimiteerd herhalen: u mag elke training of opleiding zo vaak herhalen als wenselijk, zonder extra lesgeld.

- BTW vrij: deze opleiding is ook BTW vrij te boeken. Neem contact op voor meer informatie.

Wat is een manager zonder zijn assistent? De managementassistent vormt de brug naar de organisatie, zodat de effectiviteit in de organisatie toeneemt. Zij brengt als verlengstuk van de manager visie en ideeën tot leven. Dit vraagt wel de nodige vaardigheden zoals slagvaardige communicatie, persoonlijke effectiviteit, inzicht in belangen en organisatiekracht. En dat is precies waar het in deze opleiding over gaat!

U heeft een management-ondersteunende of secretariële functie. U bent dit vak als het ware 'ingerold'. Een volwaardige secretariële vooropleiding is niet noodzakelijk. Wel dient u tenminste enige werkervaring te hebben als secretaresse of management-assistent, omdat het uitwisselen van praktijkervaringen belangrijk is.

De opleiding wordt gegeven door praktijkdocenten die beschikken over inhoudelijke kennis, trainersvaardigheden en vooral ook over een behoorlijke dosis praktijkervaring. De groepen bestaan uit gemiddeld 12 deelnemers met een maximum van 20.

De bijeenkomsten zijn actief, praktijkgericht met veel onderlinge ervaringsuitwisseling, gezonde discussies, zelfanalyses, oefeningen en groepsopdrachten. De verhouding theorie/praktijk(oefeningen) is ongeveer 1 op 1, waarbij de theorie al is doorspekt met praktijkvoorbeelden.

Lesduur

De opleiding duurt óf 8 dagen (van 10.00 - 17.00 uur) óf 16 avonden (van 19.00 - 22.00 uur).

Programma:

Module Communicatie

  • Communicatievaardigheden
  • Omgaan met emoties en klachten
  • Zakelijke correspondentie
  • Public relations

Module Organisatie

  • Opstellen van een secretariaatsplan
  • Time management
  • Bureau-organisatie
  • Organiseren van vergaderingen

Module Persoonlijke effectiviteit

  • Zelfdiagnose en kernkwaliteiten
  • Samenwerken en conflicten oplossen
  • Assertief optreden
  • Effectief beïnvloeden

Module Personeelsmanagement

  • Werving en selectie
  • Coördineren en leidinggeven
  • Inrichten van personeelsdossiers
  • Arbozorg en personeelsreglement

Ervaringen

Gemiddeld cijfer voor Management Assistent A opleiding met diploma

7,5 Gebaseerd op 23 ervaringen Deel je ervaring

Anoniem | Beoordeling: 2,0 woe 15 mei 2013 15:08:50 UTC

“Leerzaam, veel op de praktijk terug te halen. Fijn om verhalen van medestudenten te horen.”

Anoniem | Beoordeling: 9,0 woe 15 mei 2013 15:08:47 UTC

“Mijn ervaring aangaande de locatie van de opleiding in Amsterdam, ben ik van mening dat deze wel goed bereikbaar is met de auto maar niet met het openbaar vervoer. Wat de opleiding aan gaat, de lesstof en de docent zijn heel goed. Het is wel heel storend dat er na elke module instromers komen. Dit kost veel tijd, aan voorstellen uitleg eindopdracht etc.”

Anoniem | Beoordeling: 9,0 woe 15 mei 2013 15:08:30 UTC

“Prettig is dat er niet letterlijk uit het boek gewerkt wordt in de lessen maar juist door het doen je beter in de stof zit”

Anoniem | Beoordeling: 8,0 woe 15 mei 2013 15:08:26 UTC

“Trainster Sandra is helder, de traing zit leuk en boeiend in elkaar”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 woe 15 mei 2013 15:08:18 UTC

“Tot nu toe met 12 personen in 1 groep, dit is OK. Er stromen waarschijnlijk mensen in vanuit de avondopleiding. Voor het groepsproces, we beginnen samen en maken het samen af en het vertrouwen en kennis die je al van elkaar hebt, lijkt het mij niet wenselijk. Daarnaast lijkt mij de groep te groot worden, de individuele aandacht die op bepaalde vlakken nodig is, kan daardoor minder goed worden gegeven. Dat vind ik jammer. ”

Anoniem | Beoordeling: 8,0 woe 15 mei 2013 15:08:18 UTC

“Deze leermethode is voor mij nieuw, en het bevalt mij ook heel goed. Want je krijgt de kans om alles wat je hebt doorgenomen thuis, in een groep te bespreken maar ook daar in verduidelijking in te krijgen. Ook van docent naar leerling toe. Dat geeft een fijn gevoel dat je niet in ontwetendheid blijft. De praktijkopdrachtjes die wij tijdens de les krijgen en ook de opdrachtjes voor thuis sluiten goed aan de theorie.”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 woe 15 mei 2013 15:08:16 UTC

“Ik vind het een hele goede training. Er zitten wel veel spelfouten in de stof.”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 woe 15 mei 2013 15:08:15 UTC

“Vond het aan de ene kant fijn met een kleine groep te zijn (kan dieper op de stof ingaan) Het grote nadeel is dt je weinig van elkaar kunt leren. Als ik van te voren had geweten had ik pas ingestapt bij het vak organisatie. Achter af vind ik het zonde hiermee te zijn gÎindigd.”

Anoniem | Beoordeling: 5,0 woe 15 mei 2013 15:08:14 UTC

“Tot nu toe is het voor mij veel herhaling van wat ik ooit in andere cursussen en coachingstrajecten al heb geleerd. Zou wel iets meer aandacht mogen zij voor de manier waarop bijvoorbeeld o.a. de roos van L. in elkaar steekt en wat je daar uit kunt halen. ook de andere schematische overzichten mogen meer uitgediept worden.”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 woe 15 mei 2013 15:08:13 UTC

“Sandra is een heel spontane coach, die duidelijk en rustig uitleg geeft. Het oefenen van opdrachten met medecursisten, geeft inzicht in eigen functioneren.”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 woe 15 mei 2013 15:08:12 UTC

“Prima maar ik had het kleinschaliger verwacht”

Anoniem | Beoordeling: 8,0 woe 15 mei 2013 15:08:12 UTC

“Tot nu toe goede instructies en prettige trainer”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 woe 15 mei 2013 15:07:01 UTC

“Ik heb de eerste twee modules als heel leerzaam ervaren. Door de verschillen in niveau van de cursisten bleven we afen toe ook hangen. Wat voor mij persoonlijk soms ophoudend werkte”

Anoniem | Beoordeling: 8,0 don 14 mar 2013 11:43:00 UTC

“Theorie en praktijk waren prima op elkaar afgestemd. Mevrouw Van Loenen is heb ik ervaren als een zeer ervaren en prettige docent.”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 don 31 jan 2013 10:38:41 UTC

“Veel praktijk voorbeelden worden er gegeven wat wel jammer is dat w maar mt 2 personen zijn”

mevrouw Bras-Mobron | Beoordeling: 10,0 don 31 jan 2013 10:38:37 UTC

“Mijn ervaring aangaande de opleiding is heel positief. Het lesmateriaal is perfect de uitleg is optimaal. Locatie is wat openbaar vervoer aan gaat minder.”

Jantje Kliphuis | Beoordeling: 10,0 maa 02 jul 2012 19:09:39 UTC

“Ik heb deze opleiding als zeer prettig ervaren. Vooral de manier van lesgeven, het contact met mijn mede cursisten.
Door deze opleding heb ik veel over mij zelf en de organisatie waar ik werk opgestoken.”

Anoniem | Beoordeling: 8,0 zon 22 apr 2012 15:24:03 UTC

“Doordat ik in deze functie gegroeid ben was ik erg onzeker over mijn kwaliteiten, door deze cursus is dit veranderd en heb ik meer zelfvertrouwen gekregen in mijn functie.”

Anoniem | Beoordeling: 7,0 maa 06 feb 2012 15:31:51 UTC

“Door de opleiding sta ik zelfverzekerder in mijn functie als secretaresse. Vooral de modules Communicatie en Persoonlijke Effectiviteit hebben me veel inzicht verschaft.”

Margreet | Beoordeling: 7,0 vri 25 nov 2011 08:17:30 UTC

“Er zaten veel typefouten in het cursusmateriaal. Tevens stond er in de module organisatie een foute indeling van rollen. Wij hebben toen een nieuwe pagina gekregen omdat alle rollen fout ingedeeld waren.
Het wisselen van locatie en trainer was ook geen succes voor mij. Eerst naar Zwolle. Dan gaat de training daar in 1x niet meer verder, krijg je de keus uit Utrecht en A'dam. Ik Utrecht gekozen, bellen ze paar dagen later dat Utrecht ook niet doorgaat en dat ik naar A'dam moet. Uiteindelijk dat gedaan. Wel heel vervelend voor de planning van mijn eigen agenda! ”

Marja Hans | Beoordeling: 7,0 maa 23 mei 2011 21:26:26 UTC

“De lesdagen waren interessant. Het was leuk om de ervaringen uit te wisselen en van elkaar te leren. Ook het lesmateriaal was duidelijk.”

Ilona Landman | Beoordeling: 8,0 don 09 sep 2010 11:27:39 UTC

“De opleiding heb ik als zeer positief ervaren. De boeken waren gemiddeld maar wel voor iedereen toegankelijk. Als nadeel zit hieraan dat voor een deel de lesstof ook wat simpeler is en zoals ik dat voelde wat meer diepgang en niveau miste.

De lessen waren altijd erg interessant door de praktijkkennis- en - ervaring van de trainer. Door middel van vele gesprekken met de cursisten en de trainer werd vaak duidelijk hoe e.e.a. in de praktijk gaat/verloopt en hoe je daar mee om kan gaan.

De pratijkgerichte opdrachten en gesprekken hebben mij laten groeien in mijn kennis op vakgebied en in mijn zelfkennis. Ik ben dan ook erg blij dat ik deze opleiding bij IMK heb gevolgd.”

Evelien Hagen | Beoordeling: 8,0 din 07 apr 2009 11:03:20 UTC

“Ik ben als deelnemer van Het IMK in de watten gelegd door de organisatie en heb de correspondentie omtrent de cursus als zeer prettig ervaren. De praktijkgerichte trainer zorgt ervoor dat de aangereikte handvatten direct in de praktijk kunnen worden toegepast. De groep is zeer divers en dit bevordert de onderlinge interacties in cases en rollenspellen. De locatie is goed verzorgd en er staat altijd een kopje koffie klaar.”

Deel je ervaring

Deel je ervaring

Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneren wij € 1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?
De validatie dient enkel en alleen om misbruik te voorkomen. We delen niks op je netwerk of met derden.
(optioneel)
(optioneel)
Door op "Deel je ervaring" te klikken, ga je akkoord met de voorwaarden

Download gratis en vrijblijvend een brochure over deze training:

Aanhef
(optioneel)
(optioneel)

In-company offerte

Vraag voor een training op maat vrijblijvend een offerte aan.
Maximaal 3 relevante aanbieders reageren direct.

Wees slim, vergelijk de top 10

Op Springest vind je 30.886 trainingen en opleidingen, bekijk de top 10 gerelateerd aan Management assistent:

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer je op onze nieuwsbrief voor persoonlijke ontwikkeling en ontvang maandelijks een update met artikelen, tests en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn