Voorheen Eduhub

Cursus keuren stalen opslagsystemen / magazijnstellingen

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
295
http://www.ingeniumbedrijfsadvie…
Meer informatie

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Cursus keuren stalen opslagsystemen / magazijnstellingen bij Ingenium Bedrijfsadvies B.V. gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
1 Dag
Afronding:
Certificaat Keurmeester stalen opslagsystemen / magazijnstellingen
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend

Beschrijving

1. Doelgroep
Medewerkers worden opgeleid tot keurmeester voor magazijnstellingen en palletstellingen en overige stalen opslagsystemen zoals legbord- en palletstellingen.

Na het volgen van de cursus is de keurmeester bevoegd om magazijnstellingen te keuren. De bevoegdheid geldt voor de eigen organisatie. Ook mogen keurmeesters magazijnstellnigen voor derden keuren als externe keurmeester.

2. Doel
Het periodiek keuren van opslagsystemen is sinds 1998 verplicht. De keuringsplicht is opgenomen in het Arbeidsomstandighedenbesluit. Ook de recent ingevoerde Europese norm EN15635 (gebruik en onderhoud van stalen opslagsystemen) eist een periodieke keuring. De keuringen kunnen worden uitbesteed, maar mogen ook intern worden uitgevoerd door een ter zake deskundige welke niet direct betrokken is bij het magazijn.

Middels deze training worden medewerkers opgeleid als deskundige in de zin van nationale (Arbobesluit) en internationale (EN) wetgeving.

3. Inhoud
Onderwerpen die in de theorie behandeld worden: waarom, wanneer en door wie keuren, achtergronden keuringen, wetgeving, Arbo-wet en productaansprakelijkheid, normen, type opslagsystemen, classificatie beschadigingen, opstellingseisen, constructief inzicht, uitvoeren keuringen, toepassing checklijsten en de administratieve afhandeling van inspecties.

Ook wordt ingegaan op de rol van de externe keurmeester welke keuringen voor derden uitvoert.

4. Werkwijze
Theorie en praktijkvoorbeelden. Indien aanwezig kunnen tijdens het praktijkgedeelte voorhanden zijnde magazijnstellingen worden gekeurd door de aspirant keurmeesters, onder toezicht van de docent.

5. Tijdsduur
Cursusduur: 1 hele dag lesstofbehandeling en indien mogelijk practicum.

6. Deelnemers
Aantal deelnemers: circa 12 personen.

7. Certificaat
Deelnemers ontvangen een keurmeestercertificaat welke voldoet aan het arbeidsomstandighedenbesluit.

8. Prijzen

1 cursist: € 295,-
2 t/m 3 cursisten: € 285,-
4 t/m 5 cursisten: € 275-
6 en meer cursisten: € 265,-
Genoemde prijzen zijn per cursist, exclusief BTW, incl. lunch, examen en certificaat.

Training wordt bij voorkeur in-company verzorgd bij een minimale deelname van 4 personen.

De Training keurmeester stalen opslagsystemen wordt verzorgd in Lexmond.

9. Cursusplanning
Cursusdata:

  • 29 juni 2011 (nog enkele plaatsen beschikbaar)
  • 7 september 2011
  • 2 november 2011
  • 14 december 2011

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Logistiek management

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help