Voorheen Eduhub

Training (korte module) E- intervisiecoach met live-bijeenkomsten en via web- applicatie. (open inschrijving)

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
8
11 september 2012, Arnhem
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Training (korte module) E- intervisiecoach met live-bijeenkomsten en via web- applicatie. (open inschrijving) bij Bureau Schippers gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
2 maanden
Afronding:
Certificaat en accreditatie
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
Vrijgesteld van BTW
45.- catering

Startdata en plaatsen

  • Dinsdag 11 September 2012, Arnhem

Beschrijving

E- learning live intervisie met e- intervisie® in een beveiligde web- applicatie

De e- intervisie® methodiek is geheel nieuw én ingericht om, via de moderne communicatie van een web-applicatie, aanvullend te zijn aan intervisie. De start van een intervisie (groep) traject met de "live intervisiebijeenkomsten" geeft de basis voor een intervisiegroep.

℮- intervisie® biedt aan ingewikkelde organisatie vraagstukken via de intervisie én de webbase applicatie ruimte tot professionele uitwisselingen, analyse, advies én oplossingen.

Daarin is e- intervisie® met de unieke web-applicatie aanvullend én een borging aan de zelfsturende intervisiegroep over de langere termijn binnen een team of organisatie.

Als ervaren intervisiebegeleider kun je via een korte practioner lesmodule de accreditatie en het certificaat voor E-intervisiebegeleider® verkrijgen bij Bureau Schippers. Als geaccrediteerde e- intervisiecoach ® ben je ook bevoegd dit e- product aan je (nieuwe) klanten aan te bieden, een langere klantbinding en extra inkomsten te creëren.

De module practioner en accreditatie e- intervisiecoach ® bestaat uit 3 dagdelen, met certificaat en 3 PE punten.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Train de trainer

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help