- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 525,-
- Max. deelnemers:
- 18
- Meer informatie:
- http://www.isbw.nl/psychologie/b…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Informatieavond dinsdag 28 augustus
Bezoek onze gratis informatieavond op dinsdag 28 augustus.
Heeft u de training Psychologie: De basis van Psychologie bij ISBW Opleiding & Training gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Informatieavond dinsdag 28 augustus
Bezoek onze gratis informatieavond op dinsdag 28 augustus.
Psychologie is niet meer weg te denken uit onze maatschappij. We hoeven de televisie maar aan te zetten of Oprah en dr Phil geven ons hun wijze adviezen. Maar veel verder dan vreemdgaan, dik zijn, lelijk zijn en ziek worden komen dergelijke programma's niet. In deze opleiding leer je dé psychologische theorieën die de basis hebben gelegd voor de psychologie van nu.
Alle psychologie-helden komen aan bod. Denk aan Freud, Jung, Ellis en Skinner, maar ook Milgram, Seligman en Pavlov. Ken je deze namen nog niet? Dan is deze module zeker iets voor jou! Je leert over verschillen tussen mannen- en vrouwenhersenen, welke persoonstypen er zijn, het onderbewuste, meervoudige intelligentie en innerlijke conflicten. Wil jij weten wie en wat we zijn en waarom we ons gedragen zoals we doen? Heb jij behoefte aan wat meer diepgang voor je thuissituatie of je werk? Dan is deze basis psychologie opleiding een absolute must voor jou!
Deze opleiding is dé basis van de psychologie. Ben jij geïnteresseerd in de psyche van de mens en wil je weten hoe psychologie ontstaan is? Wil jij meer leren over jezelf en wil jij mensen en hun gedrag beter begrijpen? Dan is dit de ideale basis voor jou! Deze opleiding is een prima aanvulling op de MBO opleiding Maatschappelijke zorg of Pedagogisch werk. Daarnaast biedt ook een perfecte voorbereiding op de bachelor psychologie.
Deze module levert het volgende resultaat op:
Praktijkbijeenkomst les 1: Waarom we doen wat we doen
Onderwerpen:
E-learningbijeenkomst les 2: Het brein en het onderbewuste toepassen van leertheorie
Onderwerpen:
Praktijkbijeenkomst les 3: Het brein en het onderbewuste
Onderwerpen:
E-learningbijeenkomst les 4: Over geluk en het ik
Onderwerpen:
Praktijkbijeenkomst les 5: Over geluk en het ik
Onderwerpen:
E-learningbijeenkomst les 6: Dynamische relaties en creatieve krachten
Onderwerpen:
Deze module duurt 2 maanden en bestaat uit zelfstudie, 3 lesavonden van 19.00 tot 22.00 uur en 3 e-learning lessen. Per les dien je, afhankelijk van je vooropleiding en werkervaring, te rekenen op 5 uur voorbereidingstijd. Voorbereiding bestaat uit het bestuderen van de stof en het werken aan de Praktijkopdracht waarmee je de module afsluit.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij ISBW Opleiding & Training. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Psychologie
ISBW Opleiding & Training
€ 525,-
Vergouwen Overduin
€ 1.950,- | 2 dagen |
Schouten & Nelissen University
€ 3.500,-
EigenWijs Training en Coaching
€ 399,- | 2 dagen |
Eviont
€ 2.595,- | 15 dagen |
Inspiration at Work
€ 1.285,- | 2 dagen
Intermediair Trainingen
€ 1.670,- | 3 dagen
Scheidegger Opleidingen
€ 3.400,- | 34 dagen
SchoolvoorCoaching
€ 5.995,- | 18 dagen
SchoolvoorCoaching
€ 6.995,- | 20 dagen |
Vergouwen Overduin
€ 395,- | 1 dag |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven