- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 1.495,- Prijsinformatie
- Max. deelnemers:
- 12
- Meer informatie:
- http://www.ises.nl/ICRC
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Volg de laatste ontwikkelingen! Schrijf u in voor de digitale nieuwsbrief en/of het klantenmagazine. Surf naar www.ises.nl om u aan te melden.
Heeft u de opleiding ITIL® V3 Intermediate: Release, Control and Validation bij ISES gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest zal € 1 doneren aan Stichting Edukans als dank voor uw ervaring.
Organisaties zijn afhankelijk van de informatie die door ICT systemen beschikbaar wordt gesteld. Het continue beheer van deze systemen en de daarbij behorende componenten is een samenspel van een groot aantal beheerprocessen. De processen waarvan de samenwerking essentieel is in het onverstoord doorvoeren van infrastructurele wijzigingen, zijn Change-, Configuration-,Service Validation knowledge management en Release Management. Change Management zorgt voor een zo risicoloos mogelijke invoering van veranderingen in de ICT omgeving waardoor de klantorganisatie zo min mogelijk belast wordt. Release Management distribueert de veranderingen en zorgt voor de controle over de details daarv…
Volg de laatste ontwikkelingen! Schrijf u in voor de digitale nieuwsbrief en/of het klantenmagazine. Surf naar www.ises.nl om u aan te melden.
Organisaties zijn afhankelijk van de informatie die door ICT systemen beschikbaar wordt gesteld. Het continue beheer van deze systemen en de daarbij behorende componenten is een samenspel van een groot aantal beheerprocessen. De processen waarvan de samenwerking essentieel is in het onverstoord doorvoeren van infrastructurele wijzigingen, zijn Change-, Configuration-,Service Validation knowledge management en Release Management. Change Management zorgt voor een zo risicoloos mogelijke invoering van veranderingen in de ICT omgeving waardoor de klantorganisatie zo min mogelijk belast wordt. Release Management distribueert de veranderingen en zorgt voor de controle over de details daarvan. Configuration Management verzorgt de vastlegging van alle onderdelen van de ICT- infrastructuur. Het is de basis van alle beheer.
Deze training is bestemd voor:
Centraal staat het opdoen van kennis en vaardigheden om de processen te kunnen managen, organiseren en optimaliseren. De toepassing van deze Release en Control processen wordt in de eigen praktijk getoetst door middel van praktijkopdrachten. De deelnemer leert in de detail de werking van deze processen, evenals de samenhang tussen deze processen.
Na afloop van de training bent u in staat:
Blok 1
De eerste dag van dit blok staat in het kader van het managen van de Release, Control and Validation processen. De volgende onderwerpen worden behandeld:
Op de tweede dag wordt een begin gemaakt met het organiseren van de Release, Control and Validation processen, met als onderwerpen:
Praktijkopdrachten
Tussen de twee theorie blokken worden drie praktijkopdrachten gemaakt om het geleerde in de praktijk zijn waarde te laten bewijzen. Deze opdrachten worden zoveel mogelijk toegesneden op de individuele deelnemers en gelden als opstap voor het EXIN examen. De opdrachten worden individueel of in groepsverband uitgevoerd waarbij een opdrachtgever c.q. begeleider vanuit de eigen organisatie wordt gezocht. Deze opdrachten moeten met goed gevolg zijn afgelegd alvorens u het examen mag doen bij het EXIN.
Blok 2
Dit blok begint met het bespreken en beoordelen van de praktijkopdrachten. Hierna wordt verder gegaan met het organiseren van de Release, Control and Validation processen. Vervolgens wordt het verbeteren van de Release, Control and Validation processen behandeld volgens de lifecycle gedachte. De onderwerpen zijn:
De training heeft een doorlooptijd van circa 3 weken en bestaat uit 1 blok van 2 dagen en 1 blok van 1 dag.
Blok 1:
Blok 2:
Er zijn nog geen ervaringen. Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij ISES. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 23.833 trainingen en opleidingen in Kwaliteitsmanagement
ISES
€ 1.495,-
Ultracomp Academy
€ 1.475,- | 4 dagen
D-ICT Solutions
€ 1.470,- | 4 dagen
Capgemini Academy
€ 1.645,- | 3 dagen
Compu'Train B.V.
€ 1.660,- | 4 dagen
Twice
€ 1.660,- | 4 dagen
Pink Elephant
€ 1.600,- | 4 dagen
Ultracomp Academy
€ 1.375,- | 3 dagen
IT Management Group
€ 1.750,- | 4 dagen |
Pink Elephant
€ 1.200,- | 3 dagen
D-ICT Solutions
€ 1.270,- | 3 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven