70-237: Designing Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (Klassikaal - Incompany)

Locatie:
Niveau:
Kosten:
Logo van IT-University
Meer informatie aanvragen

Tip: Meer info over programma, startdatum, locatie en prijzen?
Of vraag een in-company offerte aan bij meerdere aanbieders.

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heb je de training 70-237: Designing Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (Klassikaal - Incompany) gevolgd bij IT-University? Help anderen door je ervaring te delen op Springest!

Springest doneert € 1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring.

 
Afronding:
Certificaat
Soort locatie:
E-Learning
Prijsinformatie:
exclusief BTW
Locatie, lunch, studiemateriaal, datum en tijdstip van aanvang wordt in onderling overleg bepaald . De eventueel bijkomende kosten zitten niet in het dagtarief.
Keurmerk(en):
  • Logo van Meest populair

Bij deze incompany training wordt in overleg het aantal dagen bepaald dat nodig is om de ontbrekende kennis bij te brengen. Deze IT training biedt cursisten de kennis en vaardigheden om een messaging-infrastructuur te ontwerpen. Cursisten zullen leren om een bestaande infrastructuur te beoordelen. Daarnaast zal worden geleerd om technische en zakelijke eisen voor zowel nieuwe als bestaande Microsoft Exchange Server 2007-implementaties en migraties te bepalen.

70-237: Designing Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (Klassikaal - Incompany)

Doelgroep

Systeem- / netwerkbeheerders die zich willen bekwamen in het ontwerpen van Exchange Server 2007-implementaties. Je zal al enige er…

Lees de complete beschrijving

Beschrijving

Bij deze incompany training wordt in overleg het aantal dagen bepaald dat nodig is om de ontbrekende kennis bij te brengen. Deze IT training biedt cursisten de kennis en vaardigheden om een messaging-infrastructuur te ontwerpen. Cursisten zullen leren om een bestaande infrastructuur te beoordelen. Daarnaast zal worden geleerd om technische en zakelijke eisen voor zowel nieuwe als bestaande Microsoft Exchange Server 2007-implementaties en migraties te bepalen.

70-237: Designing Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (Klassikaal - Incompany)

Doelgroep

Systeem- / netwerkbeheerders die zich willen bekwamen in het ontwerpen van Exchange Server 2007-implementaties. Je zal al enige ervaring hebben opgedaan in het design van Exchange 2000 Server of Exchange Server 2003-implementaties, maar wil leren hoe je Exchange Server 2007-omgevingen moet ontwerpen. Als cursist heb je ervaring in het ontwerpen en beheren van Active Directory-diensten en netwerk-infrastructuur implementaties.

Vereiste voorkennis (incl. eventueel voorafgaande training)

Als deelnemer van de IT training 70-237: Designing Messaging Solutions met Microsoft Exchange Server 2007 dien je over de navolgende voorkennis te beschikken:

  • Ervaring in een enterprise omgeving van meer dan 500 gebruikers en 100 servers
  • Kritische denkvaardigheden en geavanceerde probleemoplossingsvaardigheden
  • Minimaal twee jaar ervaring in het beheren, implementeren, monitoren, upgraden, migreren  en ontwerpen van Exchange Server
  • Minimum drie tot vier jaar ervaring in het gebruik netwerkbesturingssystemen
  • Kennis van opslag-en hardware voor clustering technologieën
  • Kennis van de Exchange Administrator rol
  • Ervaring met Microsoft Office SharePoint
  • Ervaring met van messaging software zoals Lotus Notes
  • Minimaal twee tot drie jaar ervaring met Active Directory

 

Deze training bestaat uit de volgende onderdelen

  • klassikale training uitgevoerd door een ervaren en voor deze training gecertificeerde praktijkdocent
  • het officiële cursusmateriaal (wordt uitgereikt bij aanvang van de training)
  • toegang tot het eigen IT-University digitale leerplein Athena
  • toegang tot de eigen IT-University virtuele labomgeving (waarmee buiten de training  kan worden geoefend)
  • zelfstudie op basis van elearning
  • kennis assessment en oefenexamen
  • officiële examen
  • studiebegeleiding door je eCoach
  • deelnamecertificaat 

Examen

Deze training is ter voorbereiding op de volgende examens: 70-237

Certificering

Deze training maakt onderdeel uit van het(de) navolgende certificeringstraject(en):

MCITP Exchange Server 2007 Enterprise Messaging Administrator

Cursusduur

Aantal dagen afhankelijk van de opleidingsvraag

Prijs

€ 1250 per dag (Ken je ook de andere leervormen van deze training? Bekijk ze via de Adviestool)

Leervorm

De leervorm Klassikaal – Incompany is een door een ervaren praktijkdocent geleide klassikale IT training met deelnemers uit een zelfde bedrijf. De IT cursus wordt Incompany gegeven of op een in overleg gekozen (externe) locatie. Bij een klassikale Incompany IT training word je door een ervaren praktijkdocent gedegen op weg geholpen. Moment van training kan in overleg worden bepaald. De te behandelen onderwerpen zijn op maat samengesteld. De hele groep behandelt dezelfde onderwerpen in hetzelfde tempo. Vooral geschikt voor groepen waar de stof (relatief) nieuw voor is en - afgestemd op de eigen praktijk - door een goede praktijkdocent Incompany op weg willen worden geholpen. Alle cursisten die een klassikale Incompany it training volgen krijgen toegang tot ons digitale leerplein Athena. Hierin zit veel extra functionaliteit zoals virtual labomgeving, kennis assessment, oefenexamens, de eCoach, contact met een docent, forum met medecursisten, enz.

Designing and planning messaging services  

  • Evaluate and recommend Active Directory configuration.
  • Evaluate and plan server deployment based on best practices, budget, and other business factors.
  • Evaluate network topology and provide technical recommendations.
  • Design and plan for new Exchange features.
  • Design organization configuration to meet routing requirements.

 

Designing and planning server high availability

  • Define a high availability solution based on client types and client loads.
  • Plan policies to handle unsolicited e-mail and virus outbreaks.
  • Evaluate role availability requirements and design solutions.
  • Design a disaster recovery, backup, and restore solution.
  • Evaluate existing business requirements to define supporting infrastructure.
  • Design and recommend a strategy for dependent services that impact high availability.

 

Designing and planning coexistence and migration

  • Design and plan for migration of legacy Exchange features.
  • Design a migration strategy.
  • Plan for coexistence (management tools for 2003 and 2007).

 

Defining policies and security procedures

  • Design a solution to address regulatory and legal requirements.
  • Design procedures for message content filtering.
  • Design secure messaging.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneren wij € 1,- aan Stichting Edukans.

Deel je ervaring

Deel je ervaring

Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneren wij € 1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?
De validatie dient enkel en alleen om misbruik te voorkomen. We delen niks op je netwerk of met derden.
(optioneel)
(optioneel)
Door op "Deel je ervaring" te klikken, ga je akkoord met de voorwaarden

Vraag nu gratis en vrijblijvend informatie aan:

Aanhef
(optioneel)
(optioneel)

Wees slim, vergelijk de top 10

Op Springest vind je 31.157 trainingen en opleidingen, bekijk de top 10 gerelateerd aan IBM Lotus Notes:

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer je op onze nieuwsbrief voor persoonlijke ontwikkeling en ontvang maandelijks een update met artikelen, tests en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn