- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 1.100,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Omgaan met intimidatie en agressie Module I bij IVP Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Resultaat:
U herkent na deze training de uitingsvormen, typen en dynamiek van agressie. U weet wat de grens tussen normaal en agressief gedrag is. Daarnaast bent u bewust van uw eigen rol, wat betreft houding en acties, in het ontstaan en verloop van agressie. De dynamiek van de interactie bij agressie situaties is u bekend. U bent in staat om effectief te reageren op de verschillende vormen van agressief gedrag.
Inhoud:
Gedurende de training leert u hoe u sneller en effectiever kunt reageren op agressie zodat het sneller beheersbaar wordt. De trainer en acteurs nemen u mee in allerlei aspecten van agressie hantering. Zij stimuleren u om aan de slag te gaan met uw persoonlijke leerpunten. Zodat u een stijl kan vinden die bij u persoonlijk past. Het eerste trainingsblok is vooral gericht op het herkennen van de verschillende vormen van agressie en bewustwording van uw eigen rol in het verloop van agressie incidenten. Tijdens het tweede trainingsblok wordt ingegaan op het hanteren van verschillende reactiemogelijkheden op de verschillende soorten agressie en de persoonlijke strategie die u daarin kunt ontwikkelen.
Centrale thema's:
Soort training en trainingsduur:
Uw training beslaat twee blokken verspreid over zes weken. Voor elk blok ontvangt u voorbereidende literatuur en opdrachten via uw online leeromgeving. Hierdoor kunt u ook leerpunten formuleren. Dit wordt gevolgd door een trainingsdag. Op deze dag behandelt de trainer op een interactieve manier aan de hand van casuïstiek, praktijkvoorbeelden en simulaties met acteurs de verschillende thema's.
Online support
Bij deze training krijgt u - via een persoonlijke inlogcode - toegang tot uw persoonlijke online leeromgeving. Voorafgaand aan de training treft u hier alle praktische informatie over uw training. Ook wordt u gevraagd naar uw ervaringen, opdat de keuze van casuïstiek, praktijkvoorbeelden en simulaties wordt toegespitst op uw eigen ervaring. Tijdens en na de training kunt u bovendien online contact houden met andere deelnemers.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Non-verbaal communiceren
IVP Opleidingen
€ 1.100,- | 2 dagen
Learnit Training
€ 850,- | 2 dagen
Vergouwen Overduin
€ 1.040,- | 2 dagen |
HER Opleidingen & Advi…
€ 275,- | 0,5 dagen
De PreventieCoach
€ 395,- | 2 dagen |
Trainingproducties
In-company / Maatwerk
ICM Opleidingen & Trainingen
€ 695,- | 1 dag |
Trainingproducties
In-company / Maatwerk |
Bestuursacademie Nederland
€ 70,-
Learnit Training
€ 850,- | 2 dagen
MEC Training & Advies
In-company / Maatwerk | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven