Voorheen Eduhub

Expert in Sales Follow-up II: Omgekeerd Verkopen

Niveau:
Locatie:
Open inschrijving (ook als In-company)
Kosten:
Totale lesduur:
8
http://www.kennethsmit.com/show/…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

It's tough but it gets you there!

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Expert in Sales Follow-up II: Omgekeerd Verkopen bij Kenneth Smit Training gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
aaneengesloten
Afronding:
Certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving, In-company / Maatwerk
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Incl. arrangementskosten, excl. BTW.

Beschrijving

It's tough but it gets you there!

Spreek ik nu met een beïnvloeder of met de beslisser? Die vraag zal eerst beantwoord moeten zijn voordat je voluit kunt gaan in de tweedaagse Follow-up verkooptraining Omgekeerd Verkopen. Je leert welke argumenten je kunt inzetten om tot zaken te komen als je met de beslisser aan tafel zit. Heb je te maken met een beïnvloeder? Dan leer je maximaal gebruik te maken van zijn of haar invloed op degene die de beslissing neemt.

Onderwerpen

  • Evaluatie van de praktijkervaringen na de training De Prijs Verkopen.
  • Herhalen en verdiepen van eerder behandelde technieken met behulp van rollenspelen en workshops.
  • Persoonlijk ontwikkelingsplan op basis van een sterkte/zwakte analyse.
  • De juiste aanpak bij beslissers en beïnvloeders in Decision Making Units in grotere organisaties.
  • Voorkomen van uitstel in de besluitvorming.
    • Opbouwen van een bestendige relatie.
    • Minder offertes maken versus meer opdrachtbevestigingen.

Methodiek

De combinatie van rollenspelen, praktijkcases en theorie staat borg voor een training met onmiddellijke toepassingsmogelijkheden in de praktijk.

Module structuur

Deze follow-up training wordt als één geheel aangeboden. De doorlooptijd van gemiddeld 8 tot 10 weken tussen de eerste twee trainingen Expert in Sales Basics, De Prijs Verkopen en deze sessie maakt de training zeer geschikt voor terugkoppeling van tussentijdse praktijkervaringen. Het rendement van de training neemt hierdoor aanzienlijk toe.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Kenneth Smit Training. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Strategisch onderhandelen

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help