- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 150,- Prijsinformatie
- Max. deelnemers:
- 30
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de opleiding Accountant, compliance en (extern) toezicht bij Kluwer B.V. te Deventer gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
In deze e-studie krijgt u een indruk van wat compliance inhoudt, met welke regelgeving u te maken krijgt en wat het maatschappelijke veld is waarin de accountant opereert. De term compliance is nog betrekkelijk jong en zeker in de accountancy nog maar net geïntroduceerd. Belangrijke aanjager daarvoor is de invoering van de Wet toezicht accountantskantoren. Het toezicht van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) dwingt kantoren met een vergunning om compliant te zijn. Verder krijgt u handreikingen om uw organisatie compliant te maken. Onderwerpen daarin zijn de opzet van het kwaliteitsbeheerssysteem, de organisatie van de compliance, de rol van de verschillende onderdelen in de organisatie en een stappenplan om de organisatie compliant te maken en te houden
Studieduur
Deze e-studie volgt u waar en wanneer u wilt, eenvoudig via uw eigen PC. U bepaalt dus zelf het studietempo.
Studieduur: 2 maanden met een mogelijkheid tot éénmalige verlenging van deze termijn. Deze e-studie omvat gemiddeld 3 studieuren.
7513, opleiding, e-studie, accountancy, compliance, toezicht
De e-studie zonder PE-certificaat kost
€ 125,- per persoon (excl. btw), de
e-studie inclusief certificeringstoets kost
€ 150,- per persoon (excl. btw). Na ontvangst van uw inschrijving ontvangt u een bevestiging, de login-gegevens en een factuur. De e-studie dient binnen
2 maanden te worden afgerond met een éénmalige mogelijkheid tot gratis verlenging van deze termijn(aansluitend).
Systeemvereisten Om te kunnen studeren via Kluwer e-studies dient u te werken met Internet Explorer 5.5 of hoger.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Accountant / Accountancy
Kluwer B.V. te Deventer
€ 150,-
Alex van Groningen BV
€ 3.995,- | 5 dagen
Markus Verbeek Praehep…
€ 12.236,- | 4,5 jaren |
Capgemini Academy
€ 245,- | 1 dag
Markus Verbeek Praehep…
€ 9.877,- | 4 jaren |
Markus Verbeek Praehep…
€ 5.925,- | 3 jaren
Euroforum Uitgeverij
€ 2.695,- | 185 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 1.990,- | 104 dagen
Markus Verbeek Praehep…
€ 9.002,- | 3 jaren |
Alex van Groningen BV
€ 3.950,- | 5 dagen
Avans+
€ 4.500,- | 36 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven