- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 1.095,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 30
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de opleiding Btw in binnen- en buitenland bij Kluwer B.V. te Deventer gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Een interactieve tweedaagse cursus die u wegwijs maakt in de btw-wereld voor zowel binnen- als buitenland. Met name ondernemers die actief zijn in het internationale handels- of dienstenverkeer hebben te maken met complexe btw-regels. Deze praktijkcursus helpt u op weg. Vooraf kunt u eventueel vragen aangeven zodat deze tijdens de cursus aan de orde komen.
Deelnemers ontvangen het boek ‘BTW; Belasting met Te veel Werk?'
Een interactieve 2-daagse cursus die u wegwijs maakt in de btw-wereld voor zowel binnen- als buitenland. Met name ondernemers die actief zijn in het internationale handels- of dienstenverkeer hebben te maken met complexe btw-regels. Deze praktijkcursus helpt u op weg. Vooraf kunt u eventueel vragen aangeven zodat deze tijdens de cursus aan de orde komen.
Deelnemers ontvangen het boek ‘BTW; Belasting met Te veel Werk?'
U kunt zowel één van deze twee dagen volgen als beide dagen.
N9314, 9314, N5423, 5423, BTW; cursus; praktijkdag; naheffing; naheffingsaanslag; belastingaanslag; fiscus; Belastingdienst; boekhouding; belasting; aangiftebiljet; suppletie; administrateur; controller
Carola heeft diverse publicaties op haar naam staan en is als auteur verbonden aan diverse vakbladen zoals onder andere voor Tijdschrift Administratie. Tevens spreekt zij op diverse bijeenkomsten.
Kosten€ 1.095 (excl. btw) per persoon, inclusief een exemplaar van BTW; Belasting met Te veel Werk?
Wilt u één van beide dagen volgen, dan betaalt u € 550,-- (excl btw).
Korting voor abonnees
10% korting voor abonnees van Tijdschrift Controlling, Finance en Control, MCA, Tijdschrift Administratie, Praktijkblad Salarisadministratie en F&A Pakket.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in BTW
Kluwer B.V. te Deventer
€ 1.095,- | 2 dagen
Fiscaal up to Date
€ 2.099,- | Thuisstudie
Kluwer B.V. te Deventer
€ 550,- | 1 dag
Alex van Groningen BV
€ 2.995,- | 5 dagen
Kluwer B.V. te Deventer
€ 995,- | 2 dagen
Deloitte Academy
€ 1.495,- | 2 dagen
Kluwer B.V. te Deventer
€ 1.595,- | 5 dagen
Kluwer B.V. te Deventer
€ 1.095,- | 2 dagen
Grensoverschrijdend werken
€ 525,- | 0,5 dagen
Kluwer B.V. te Deventer
€ 795,- | 3 dagen
Kluwer B.V. te Deventer
€ 1.190,- | 2 dagen
Kluwer B.V. te Deventer
€ 1.190,- | 3 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven