Voorheen Eduhub

Lean management in de praktijk

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
30
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze opleiding?

Heeft u de opleiding Lean management in de praktijk bij Kluwer B.V. te Deventer gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
(excl. btw)

Beschrijving

Komt u dagelijks ook talloze voorbeelden tegen van processen die lang duren en waarin dingen fout gaan? Herkent u ook dat dit vaak veroorzaakt wordt door langs elkaar heen werkende afdelingen, miscommunicatie en wachttijden tussen verschillende momenten waarop er aan een product of dienst gewerkt wordt? Lean management geeft de handvatten om deze processen slimmer in te richten. Tevens geeft Lean management u de principes om continue verbetering succesvol in te zetten.

Tijdens deze praktijkdag maakt u kennis met de belangrijkste principes en technieken uit Lean management. U leert de basisprincipes van Lean kennen en een aantal tools te gebruiken door er zelf mee aan de slag te gaan! Daarnaast gaan we het gesprek aan over hoe Lean management ingezet kan worden in uw organisatie. Na deze dag heeft u handvatten en inspiratie om een continue verbetercyclus in te zetten.

  • U weet wat Lean is en welke technieken hierbij gebruikt worden
  • U bent in staat de mogelijkheden van Lean in uw eigen organisatie te herkennen
  • U neemt concrete verbeterideeën mee naar uw organisatie

Tijdens het ochtendprogramma krijgen de deelnemers inzicht in de achtergrond, context en principes van Lean Six Sigma.

Het middagprogramma staat in het teken van DOEN! In dit dagdeel ervaart u de kracht van Lean. U leert de basisprincipes van Lean kennen en een aantal tools te gebruiken door er zelf mee aan de slag te gaan!

De dag wordt afgesloten met een discussie over de toepasbaarheid van Lean Six Sigma binnen uw organisatie.

Programma

    • 9.30
    • Start training
    • 12.30
    • Lunch
    • 13.30
    • Vervolg training
    • 17.00
    • Einde

Doelgroep

  • (Proces)managers
  • Proceseigenaren
  • Afdelingshoofden

Aantal deelnemers:
tussen de 9-12 of 18-22

Trefwoorden

lean; lean six; lean six sigma; sigma; six sigma

Trainer(s)

Femke Bruin, MSc

Femke Bruin is eigenaar van het organisatieadviesbureau Baeze. Zij heeft haar MasterBlack Belt in november 2010 afgerond aan de Ibis UVA. In het vakgebied van Bussiness proces management heeft zij diverse functies bekleed, dit voor zowel profit als non-profit organisaties. Als expert houdt zij zich bezig met lean six sigma. Femke combineert het uitvoeren van projecten met het geven van trainingen en workshops.

Kim Vesters, MSc

Kim Vesters is eigenaar van het organisatieadviesbureau Baeze. Als Lean Six Sigma black belt heeft zij ruime ervaring met het uitvoeren en begeleiden van Lean Six Sigma projecten in diverse sectoren. Haar voorliefde gaat uit naar het faciliteren van veranderprocessen in organisaties.

Kosten

Kosten: € 550,- (excl. btw) per persoon

10% korting voor abonnees van Management Executive, Sigma en M&O.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Six Sigma

(Advertentie)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help