Voorheen Eduhub

Wft Verzekeren Leven inclusief/exclusief Beleggen

Niveau:
Kosten:
30
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze opleiding?

Heeft u de opleiding Wft Verzekeren Leven inclusief/exclusief Beleggen bij Kluwer B.V. te Deventer gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
(incl. btw)

Beschrijving

Ervaar zelf het gemak van de Kluwer E-studies

Het middelloon-, eindloon- en beschikbare premiestelsel. Pensioenbreuk en een pensioengat. Het schenken van een lijfrente. Zijn het onderwerpen waar u in uw dagelijkse werkzaamheden mee te maken heeft? Dan is de e-studie 'Verzekeren Leven' iets voor u. In uw eigen tempo en via uw eigen computer doet u alle benodigde kennis op om te voldoen aan de eisen van de Wft.


Wat leert u?
Na deelname kunt u zowel werknemers (particulieren) als DGA’s en zelfstandig ondernemers adviseren over pensioen en levensverzekeringen. U kunt samen met de klant een risicoprofiel samenstellen. Vervolgens weet u welke productoplossingen hierbij passen, waarbij u rekening houdt met relevante wetgeving. U kent rechten en verplichtingen, bijvoorbeeld het invullen en indienen van aanvraagformulieren, en weet wat van u wordt verwacht tijdens het acceptatieproces. Daarnaast kunt u uw klanten adviseren in de uitkeringsfase van de verzekering of bij mutaties, zoals bij overlijden of een echtscheiding.
Deze e-studie volgt u waar en wanneer u wilt, eenvoudig via uw eigen PC. U bepaalt dus zelf het studietempo. Studieduur: 3 maanden (Leven) en 5 maanden (Leven, inclusief Beleggen) met een mogelijkheid tot éénmalige verlenging van deze termijn. Gemiddeld kunt u rekening houden met ca. 50 studie-uren voor Verzekeren Leven en 30 studie-uren voor Beleggen.
Systeemvereisten Om te kunnen studeren via Kluwer e-studies dient u te werken met Internet Explorer 5.5 of hoger.

Doelgroep

  • Financieel adviseurs die in hun dagelijkse werkzaamheden te maken hebben met pensioen- en levensverzekeringen, zoals adviseurs employee benefits/toekomstvoorzieningen/levensverzekeringen, MKB/DGA adviseurs en pensioenadviseurs.
  • Iedereen die zich maximaal wil voorbereiden op het Wft examen Verzekeren Leven.

Trefwoorden

e-learning, basisopleiding, BFD, levensverzekeringen, Wfd, Wft, beleggen, e-studie

Kosten

De e-studie Verzekeren leven (incl. Beleggen)kost € 340,- per persoon (incl. btw). De bijbehorende syllabus kost € 90,- (incl. btw). Na ontvangst van uw inschrijving zenden wij u een bevestiging, login-gegevens, een factuur en evt. een syllabus. De e-studie dient binnen vijf maanden te worden afgerond met een éénmalige mogelijkheid (aansluitend) tot gratis verlenging van deze termijn.

De e-studie Verzekeren leven (excl. Beleggen) kost € 260,- per persoon (incl. btw). De bijbehorende syllabus kost € 60,- (incl. btw). Na ontvangst van uw inschrijving zenden wij u een bevestiging, login-gegevens, een factuur en evt. een syllabus. De e-studie dient binnen drie maanden te worden afgerond met een éénmalige mogelijkheid (aansluitend) tot gratis verlenging van deze termijn.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Wft Leven / Levensverzekeringen

(Advertentie)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help