Voorheen Eduhub

MCTS: Managing Projects with Microsoft Office Project 2007

Niveau:
Locatie:
Open inschrijving (ook als In-company)
Kosten:
Totale lesduur:
6
http://www.learnit.nl/cursus/MCT…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training MCTS: Managing Projects with Microsoft Office Project 2007 bij Learnit Training gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Avond, Overdag, Zaterdag, Zondag
Afronding:
Certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving, In-company / Maatwerk
Regio('s):
Leeuwarden, Leiden, Zwolle, Maastricht, 's-Hertogenbosch, Tilburg, Groningen, Eindhoven, Utrecht, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Deventer, Breda, Apeldoorn, Zoetermeer, Alphen aan den Rijn, Venlo, Nijmegen, Heerenveen, Emmen, Drachten, Assen, Brussel, Zaanstad, Almere / Lelystad, Veenendaal, Middelburg, Haarlemmermeer, Gouda, Dordrecht, Delft, Arnhem, Amersfoort, Westland, Alkmaar, Roermond, Hilversum, Haarlem, Enschede, Ede
Prijsinformatie:
 
Excl. BTW

Beschrijving

In een complexe werkomgeving is het vaak lastig om het overzicht over alle projecten te houden. Het managen van budgetten, het inzichtelijk maken van de tijdsplanning en het presenteren van overzichtelijke rapportages zijn activiteiten die essentieel zijn voor een efficiënte werkwijze. MS Project is een tool die alle facetten van uw project op overzichtelijke wijze managet. Een tool die u in een oogopslag laat zien wie voor welke taken verantwoordelijk zijn en wanneer deze taken gereed moeten zijn. Maar waarmee u ook een transparant projectsplan kunt aanmaken, werkt met kalenders en deadlines én gebruik kunt maken van resources en rapporten. Deze certificering toont aan dat u bekend bent met de ins en outs van MS Project en inzicht hebt in de mogelijkheden om het projectmanagement eenvoudiger te maken.

Doelgroep

Deze certificering richt zich op projectmanagers en medewerkers die betrokken zijn bij de projectplanning. Behalve planning komen het coördineren, budgetteren en het ondersteunen van andere MS Project-gebruikers aan bod.

Voorkennis

Deelnemers hebben bij voorkeur al enige ervaring met MS Project en basiskennis van projectmanagement. Daarnaast is ervaring met Excel aanbevolen.

Het trainingstraject dat u voorbereid op de examens duurt 3 dagen.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Learnit Training. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Microsoft Project

  • MCTS: Managing Pro… (Huidige training)

    Learnit Training

    € 1.185,- | 3 dagen

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help