Voorheen Eduhub

Omgaan met gedragsstoornissen

Locatie:
Open inschrijving (ook als In-company)
Kosten:
Totale lesduur:
6
http://www.learnit.nl/cursus/omg…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Omgaan met gedragsstoornissen bij Learnit Training gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Avond, Overdag, Zaterdag, Zondag
Afronding:
Certificaat
Soort locatie:
In-company / Maatwerk, Open inschrijving
Regio('s):
Leeuwarden, Leiden, Zwolle, Maastricht, 's-Hertogenbosch, Tilburg, Groningen, Eindhoven, Utrecht, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Veenendaal, Almere / Lelystad, Middelburg, Haarlemmermeer, Gouda, Dordrecht, Delft, Arnhem, Westland, Amersfoort, Alkmaar, Roermond, Hilversum, Haarlem, Enschede, Ede, Deventer, Breda, Zoetermeer, Apeldoorn, Venlo, Alphen aan den Rijn, Nijmegen, Heerenveen, Emmen, Drachten, Brussel, Assen, Zaanstad
Prijsinformatie:
 
Excl. BTW

Beschrijving

Tijdens uw werk kunt u te maken krijgen met mensen met ´moeilijk´ gedrag dat te wijten is aan een gedragsstoornis of een drank- of drugsverslaving. Van u wordt verwacht dat u deze mensen op een passende wijze aanspreekt op de overlast die zij veroorzaken. Dat is vaak nog niet zo makkelijk: de communicatie verloopt vaak moeizaam en gaat soms gepaard met agressie. In de eendaagse training Omgaan met gedragsstoornissen leert u afwijkende gedragingen ten gevolge van verslaving of gedragsstoornissen te herkennen. Uw trainer reikt u handvatten aan om op een zo effectief mogelijk manier om te gaan met gedragsstoornissen. U leert hoe u uw boodschap efficiënt overbrengt, waarbij 'respect', 'gelijkwaardigheid' maar ook 'helderheid' en 'daadkracht' sleutelwoorden zijn.

Naast theorie is er volop aandacht voor de uitvoering. In een ontspannen en respectvolle omgeving oefent u aan de hand van rollenspelen en casussen met problemen die u in uw dagelijkse praktijk kunt tegenkomen.

Voor wie?

Voor iedereen die professioneel in aanraking komt met mensen die afwijkend gedrag vertonen en mensen hierop aan moeten spreken. Bijvoorbeeld handhavers en andere medewerkers van de overheid, ambulance personeel, personeel van scholen etc.

Onderwerpen

  • Wat is probleemgedrag en voor wie?
  • De psychiatrie in het kort
  • Wat is'normaal' en 'abnormaal' gedrag?
  • Veel voorkomende verschijnselen bij mensen met psychische stoornissen
  • Tips en tools bij het omgaan met psychisch gestoord gedrag.
  • Alcohol- en drugsverslaving
  • Psychische, lichamelijke en sociale probleemverschijnselen.
  • Tips en tools bij het omgaan met verslavingsgedrag.
  • Professioneel omgaan met agressief gedrag
  • Kenmerken van psychotisch gedrag

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Learnit Training. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Omgaan met Agressie & Emotie

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help