Voorheen Eduhub

Het maken van competentieprofielen

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
12
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Leeuwendaal. Optimaliseert organisaties, mobiliseert mensen.

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Het maken van competentieprofielen bij Leeuwendaal gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Afronding:
met certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend

Beschrijving

Leeuwendaal. Optimaliseert organisaties, mobiliseert mensen.

Doel

Competentiemanagement is een bijzonder handige, bruikbare ‘taal’ om te kunnen werken met en aan gedrag. Zonder het gebruik van competenties als gedragsomschrijving is gedrag lastig onder woorden te brengen. Veel organisaties zien zich via CAO of vergelijkbare arbeidsvoorwaardenregelingen voor de uitdaging geplaatst competentiemanagement in te voeren.

De workshop heeft tot doel een eerste stap in het invoeren van competentiemanagement te zetten. Je leert wat competenties zijn en je leert op basis hiervan een competentieprofiel te maken. Op basis van deze competentieprofielen kun je je competentiemanagement verder vormgeven.

Doelgroep

Iedereen die in zijn of haar organisatie een eerste stap richting competentiemanagement wil zetten.

Prijs

De kosten voor deelname aan deze training bedragen € 1.095,-- per persoon, vrij van BTW, inclusief materiaal en op de trainingsdag de lunch en een snack voor onderweg. Bovendien bieden wij je, tot besluit van de training, graag een hapje en drankje aan.

Programma

Het programma voor deze twee dagdelen (ochtend en middag) ziet er als volgt uit:

Ochtend - De voorbereiding

De ochtend staat in het teken van de achtergronden bij het maken van competentieprofielen. U krijgt inzicht in competenties, competentiemanagement en de relatie tussen deze en andere personeelsinstrumenten. U inventariseert de functies waar u competentieprofielen voor wilt maken en stelt de keuzelijst aan mogelijke competenties vast.

Middag - De uitvoering

In de middag gaan we aan de slag met het maken van de competentieprofielen. Voor de in de ochtend geselecteerde functies stellen we profielen samen van competenties uit de eveneens in de ochtend samengestelde keuzelijst.

Trainer

De training staat onder leiding van Reinier van der Monde, senior adviseur en trainer.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Leeuwendaal. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Competentiemanagement

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help