- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 1.495,- Vrijgesteld van BTW
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Leeuwendaal. Optimaliseert organisaties, mobiliseert mensen.
Heeft u de training Verzuimgesprekken voeren bij Leeuwendaal gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Leeuwendaal. Optimaliseert organisaties, mobiliseert mensen.
Doel
Ziekteverzuim is nog altijd één van de grootste kostenposten in veel organisaties en daarmee een belangrijk aandachtspunt voor HR. Veel leidinggevenden vallen makkelijk terug op de ondersteuning vanuit P&O, terwijl ze eigenlijk zelf verantwoordelijk zijn en hun rol zouden moeten pakken!
Na deze training heb je meer grip op verzuim. Je hebt inzicht in het verzuim en in de invloed die leidinggevenden op verzuim kunnen hebben. Je maakt kennis met verschillende typen verzuimgesprekken en je leert door effectieve communicatie uw invloed en grip op het verzuim verregaand te vergroten!
Doelgroep
Leidinggevenden en HR-medewerkers die meer grip op het verzuim van hun medewerkers willen krijgen en/of hun (collega-)leidinggevenden in die richting willen ‘opvoeden’!
Prijs
De kosten voor deelname aan deze training bedragen € 1.495,-- per persoon, vrij van BTW, inclusief materiaal en op de trainingsdagen de lunch en een snack voor onderweg. Bovendien bieden wij je, tot besluit van de training, op de laatste dag graag een hapje en drankje aan.
Programma
De eerste dag maak je kennis met relevante wet- en regelgeving, waaronder de ‘Wet Verbetering Poortwachter’, en krijg je een confronterend inzicht in de werkelijk met verzuim gemoeide kosten. Je maakt kennis met de verschillende soorten verzuim en verzuimpatronen en leert deze te herkennen. Je oefent het opbouwen en voeren van diverse typen verzuimgesprekken met een acteur. Je leert hierbij tevens gespreksdrempels herkennen en wegnemen.
De tweede dag staat de aanpak van ziekteverzuim in je eigen praktijk centraal. De rolverdeling tussen leidinggevende en medewerker en de noodzaak tot samenwerken van alle betrokkenen staan hierbij centraal. Je scherpt jw vaardigheid in het voeren van verzuimgesprekken verder aan op basis van jouw eigen ervaringen. Tot slot leer je signalen van stress en burn-out herkennen.
Trainer
De training staat onder leiding van Marcel van der Togt en Cees Klok.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Leeuwendaal. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Verzuimgesprekken & verzuimmanagement
Leeuwendaal
€ 1.495,- | 2 dagen
Schouten & Nelissen University
€ 3.500,-
Schouten & Nelissen
€ 695,-
Van den Berg Training & Advies
€ 495,- | 1 dag |
Van den Broek en Partners
€ 7.500,- | 20 dagen |
ICM Opleidingen & Trainingen
€ 895,- | 2 dagen |
Arboplan
€ 1.195,- | 2 dagen
Elsevier Opleidingen
€ 1.670,- | 3 dagen |
Extra Trainers
€ 345,- | 1 dag
NCOI
€ 990,- | 2 dagen
Trainingproducties
In-company / Maatwerk
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven