- Locatie:
- In-company / Maatwerk
- Kosten:
- € 1.000,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 3 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Het Goede Gesprek bij Limbourg Mediation gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Het Goede Gesprek
Steeds meer organisaties beseffen dat de kwaliteit van hun dienstverlening sterk afhankelijk is van de kwaliteit van het gesprek met de cliënt én de medewerker. Maatwerk is noodzakelijk. Speciaal hiervoor is de volgende driedaagse training ontwikkeld, waarin de drie kritische gespreksmomenten in de dienstverlening centraal staan:
In het eerste deel van de training staan de intake en het vervolggesprek centraal. Hierbij ligt de focus geheel op de relatie met de cliënt. De vaardigheden die hierbij worden getraind, zijn wel direct toepasbaar bij gesprekken met medewerkers. In het tweede deel staat het klachtgesprek met zowel de cliënt als de medewerker centraal.
Deel 1
In het eerste deel van de training worden de volgende gespreks-vaardigheden getraind:
Deel 2
In dit deel van de training worden de geleerde vaardigheden volledig afgestemd en toegepast op de voor u belangrijke doelen in het intake - of vervolggesprek. Indien van toepassing hanteren wij daarbij vanzelfsprekend de geldende instructies, protocollen en procedures.
Deel 3
In het derde deel leert u tijdig (potentiële) klacht - of conflictsituaties te herkennen en escalatie te voorkomen. Indien het toch tot een klacht of conflict komt, bent u in staat het gesprek constructief aan te gaan en te zoeken naar een acceptabele en blijvende oplossing:
Deze training kan ook in afzonderlijke delen worden geleverd.
Groepsgrootte: Deze training is mogelijk voor groepen vanaf 5 tot en met 10 deelnemers.
Certificaat: Na afloop ontvangen de deelnemers een certificaat van deelname.
Limbourg Mediation helpt schade bij conflicten te voorkomen of te beperken en kansen te benutten.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Klachtenbehandeling
Limbourg Mediation
In-company / Maatwerk | 3 dagen
Coachboulevard
€ 3.732,- | 9 dagen |
Geoplan cursussen en c…
€ 1.645,- | 2 dagen
Schouten & Nelissen
€ 3.795,-
Richmond Training BV
In-company / Maatwerk | 3 dagen
Schouten & Nelissen
€ 4.695,- |
TiasNimbas
Coachboulevard
€ 2.332,- | 5 dagen |
Triple Impact
€ 2.795,- | 8 dagen |
VMR Commerciële Groei
€ 775,- | 1,5 dagen
Silent Speakers
In-company / Maatwerk | 1 dag |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven