- Locatie:
- Thuisstudie
- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 445,- Vrijgesteld van BTW
- Meer informatie:
- http://www.loi.nl/talen/engels/s…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Schrijf je in voor een LOI opleiding en ontvang sixpack EK Talen
Schrijf je je in voor een HBO-bacheloropleiding dan profiteer je van de iPad-actie!
Heeft u de cursus Engels voor gevorderden (Spoedcursus) bij LOI (Leidse Onderwijsinstellingen) gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Schrijf je in voor een LOI opleiding en ontvang sixpack EK Talen
Schrijf je je in voor een HBO-bacheloropleiding dan profiteer je van de iPad-actie!
Benieuwd naar het lesmateriaal? Vraag m.b.v. onderstaande link een gratis proefles van de taalcursus Engels voor gevorderden (Spoedcursus) aan. Binnen twee tellen in je mailbox!
Bij deze taalcursus ontvang je nu een MP4-speler met touchscreen en camera. Handig!
Supersnel Engels leren op gevorderdenniveau
Wil je je razendsnel heel goed kunnen uitdrukken in het Engels? Bijvoorbeeld omdat je op reis gaat naar Engeland, of omdat je de taal voor je werk perfect moet beheersen? En beschik je over een behoorlijke dosis discipline? Dan is de Spoedcursus Engels voor gevorderden een prima keuze. Op een leuke en slimme manier breid je je woordenschat uit en leer je je meer genuanceerd uit te drukken. In de cursus komen allerlei onderwerpen uit het dagelijks leven aan bod. Zo leer je meteen veel over Engeland. En dat alles in slechts 5 maanden.
De Spoedcursus Engels voor gevorderden is bestemd voor iedereen die razendsnel beter Engels wil leren voor zijn/haar werk of vakantie en bereid is zo’n 16 uur per week aan de cursus te besteden.
Heb je minder tijd en wil je het rustiger aan doen met je studie? Dan is er van deze opleiding ook een gewone opleidingsvariant beschikbaar.
Met de Spoedcursus Engels voor gevorderden breng je je kennis van het Engels op het gebied van spreek-, luister- schrijf- en leesvaardigheid op een professioneel niveau. De cursus leidt op tot CEF-niveau B2 (zie linkerbalk). Na afloop van deze cursus kun je je uitstekend uitdrukken in het Engels, zowel mondeling als schriftelijk. Je beheerst de grammatica en hebt een flinke woordenschat opgebouwd. Doordat de cursus een groot aantal onderwerpen uit het dagelijks leven behandelt, leer je bovendien meteen veel over Engeland.
Spreken en verstaan
Na het afronden van de cursus, kun je je goed uitdrukken in gesprekken met Engelstaligen. Je kunt bijvoorbeeld in een winkel niet alleen zeggen wat je wilt hebben, maar ook informeren naar verschillende merken. Ook in gesprekken met de locale bevolking kom je verder dan de standaardvragen en -antwoorden. Je zult merken dat je daardoor met het grootste gemak contact maakt met de inwoners van het land. Je leert het Engels zodanig verstaan dat je programma’s op radio en tv zonder moeite kunt volgen.
Lezen en schrijven
Na het afronden van de cursus lees je zonder moeite artikelen in een Engelse krant of een Engels tijdschrift. Je schrijft straks ook zonder problemen verschillende formele en informele brieven, zoals persoonlijke correspondentie of meer zakelijke teksten.
Zoals de titel van de cursus al aangeeft, leer je met deze cursus razendsnel Engels spreken, verstaan, lezen en schrijven. In plaats van 10 maanden doe je met de Spoedcursus Engels voor gevorderden al in 5 maanden alle kennis op! In het lesmateriaal komt een breed scala aan onderwerpen aan bod. Met ieder hoofdstuk breid je je woordenschat verder uit. Ook de grammaticaregels worden duidelijk uitgelegd. Je past het geleerde meteen toe. Want je leert een taal pas echt als je hem meteen actief gebruikt.
Meteen toepassen
Je gebruikt de taal meteen in situaties die je in het dagelijks leven ook tegenkomt. Geen bladzijden vol droge grammatica of urenlang woordjes stampen, maar wat je leert meteen toepassen. Zo gaat de taal nog meer leven.
Afwisselend lesmateriaal
Het lesmateriaal bevat een breed scala aan onderwerpen. Zo leer je naast de taal, meteen veel over het land. In ieder hoofdstuk wisselen oefeningen in spreek-, luister-, lees- en schrijfvaardigheid elkaar af. Je bent dus nooit lang met hetzelfde bezig.
In de digitale leeromgeving op internet vind je multimediale opdrachten. Hierbij zit je met een headset op achter je computer, en speel je met je eigen stem mee in een animatiefilm. Tijdens het filmpje word je regelmatig gevraagd om iets in het Engels te zeggen. Je bestelt iets in een restaurant, voert een gesprek met vrienden of vertelt de taxichauffeur waar je heen wilt. Kortom, je oefent de taal meteen in levensechte situaties! Een superleuke, effectieve en interactieve manier van studeren!
Geschikt voor iedere computer
Voor de multimediale opdrachten heb je geen supermoderne computer nodig. Het is voldoende als je beschikt over een computer die maximaal vijf jaar oud is en een internetverbinding (kabel of breedband) heeft. Kijk voor de exacte systeemeisen in de linkerbalk. Let op: de multimediale opdrachten werken niet bij een schermresolutie lager dan 1024x768.
Gratis headset
De headset die je nodig hebt voor de multimediale opdrachten, krijg je gratis bij je cursus. Je hebt dus meteen alles in huis om aan de slag te gaan.
Let op: om gebruik te kunnen maken van de headset, dien je te beschikken over een computer/laptop waar je een headset met jackaansluiting op kunt aansluiten. Heeft je computer dit niet, maar beschikt het apparaat wel over een usb-aansluiting? Ook dan kun je de multimediale opdrachten gewoon uitvoeren. Echter, je hebt dan wel een verloopstekker nodig.
Je krijgt een compleet lespakket. Alle leerstof is daarin opgenomen. Je kunt dus meteen aan de slag. Bij het lesmateriaal ontvang je 8 cd’s, met daarop de gesproken teksten die je nodig hebt. De teksten zijn ingesproken door ’native speakers’: personen voor wie Engels de moedertaal is. Want alleen zo leer je het echte Engels. Eventueel kun je bij de LOI heel voordelig een draagbare cd-speler bestellen. Kijk in de linkerbalk onder extra informatie.
Na afronding van de Spoedcursus Engels voor gevorderden kun je het officieel erkende First Certificate in English-examen (B2) van de University of Cambridge afleggen. De University of Cambridge stelt de examenopgaven op en corrigeert het werk. Het examen wordt twee keer per jaar afgenomen op diverse plaatsen in Nederland.
Examenvakken
Voor de Spoedcursus Engels voor gevorderden is Engels of VMBO- of MAVO C-niveau of een cursus Engels voor beginners gewenst.
Wil je na deze cursus de taal naar een nóg hoger niveau tillen? Dan is de cursus Engels voor meergevorderden een prima vervolgcursus! Deze is ook te volgen als spoedcursus.
Wil je succesvol zijn in ‘business’? Leer dan het Engels dat nodig is in het internationale zakenleven en kies voor de cursus Zakelijk Engels.
Studieduur: 5 maanden
Lesgeld: € 89,- p/m*
* Kies je voor betaling in één keer, dan krijg je 5 % korting!
Klik op onderstaande link voor meer informatie of een gratis proefles van de taalcursus Engels voor gevorderden (Spoedcursus)!
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Engels
LOI (Leidse Onderwijsinstellingen)
€ 445,- | Thuisstudie
Richter Opleidingen
€ 2.165,- | 9 dagen
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 588,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 348,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 445,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 588,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 348,- | Thuisstudie |
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 455,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 688,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 579,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 445,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 445,- | Thuisstudie
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven