- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 2.250,-
- Totale lesduur:
- 4 dagen
- Max. deelnemers:
- 10
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Aansturen zonder strepen bij Media Academie gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Hoe krijg je medewerkers met je mee zonder dat je strepen op je schouders hebt? Zonder dat je mogelijkheden hebt om iemand in officiële gesprekken te beoordelen? En zonder dat je iemand een promotie kunt geven? Als coördinator, samensteller of koploper kom je deze vragen vast tegen. Aansturen zonder strepen komt als vorm van leidinggeven veel voor in de mediabranche. Je geeft formeel geen leiding aan je team, maar je bent wel verantwoordelijk voor de teamresultaten zoals bijvoorbeeld de kwaliteit van de programma's. Dat kan een lastige positie zijn. Enerzijds ben je 'gewoon' collega, anderzijds moet je soms je nek uitsteken, je baas verdedigen of een collega corrigeren. Hoe doe je dat? Hoe motiveer je je collega's ? Hoe stel je grenzen als het gaat om te laat komen of te vroeg weggaan? Hoe beïnvloed je zonder op je strepen te hoeven (en kunnen) gaan staan?
De training 'Aansturen zonder strepen' richt zich op professionals, die in hun functie collega-professionals aansturen. Je leert er om ontspannen en authentiek de leiding te nemen als dat nodig is. Om bewuster te kiezen voor gedrag op maat, dat past bij de situatie en bij de persoon tegenover je. Zodat anderen dit als natuurlijk leiderschap accepteren en je inbreng als ondersteunend ervaren.
Resultaat
Deelnemers worden zich bewust(er) van eigen patronen en voorkeursstijlen in aansturing. Ze scherpen hun communicatievaardigheden aan, zodat ze zich effectiever kunnen opstellen in lastige gesprekken en situaties.
Opzet
De totale training omvat vier dagen; twee aaneengesloten dagen van twee dagdelen (9.30 – 17.00 uur). De tweede dag is met een acteur. Met een tussenperiode van telkens twee weken volgen nog twee dagen, elk van twee dagdelen.
Inhoud
Deze energieke training omvat theorie, reflectie, discussie en oefeningen. Na elke trainingsdag formuleren de deelnemers een persoonlijke doelstelling om inzichten en technieken in de praktijk te oefenen.
Mogelijke leervragen
Resultaat
Deelnemers zetten bewuster hun eigen kwaliteiten in bij het aansturen van collega-professionals. Ze hebben meer handvaten om in verschillende situaties effectief invloed uit te oefenen.
Tijdens de terugkomdag worden eigen praktijksituaties geanalyseerd en getoetst aan (aanvullende) theorie.
Doelgroep
Iedereen die informeel leiding geeft, bijvoorbeeld samenstellers, koplopers en coördinatoren.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Media Academie. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Leiderschap
Media Academie
€ 2.250,- | 4 dagen
Boertiengroep
€ 2.150,- | 3 dagen
Boertiengroep
€ 1.745,- | 3 dagen
Communicerenenzo
€ 995,- | 3 dagen
Schouten & Nelissen
€ 925,-
Workshoptrainer
€ 1.975,- | 5 dagen
Boertiengroep
€ 2.550,- | 5 dagen
Boertiengroep
€ 2.995,- | 3 dagen |
Communicerenenzo
€ 995,- | 3 dagen |
Boertiengroep
€ 2.150,- | 4 dagen |
SchoolvoorCoaching
€ 5.995,- | 18 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven