Voorheen Eduhub

Probleemanalyse bij spuitgieten

Niveau:
Locatie:
Open inschrijving (ook als In-company)
Kosten:
Totale lesduur:
12
http://www.mikrocentrum.nl/oplei…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus Probleemanalyse bij spuitgieten bij Mikrocentrum gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag, Avond
Looptijd:
lesdagen zijn wekelijks opvolgend
Afronding:
Bij afsluiting met examen een getuigschrift.
Soort locatie:
Open inschrijving, In-company / Maatwerk
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Cursusprijs is exclusief BTW, inclusief lesmateriaal

Beschrijving

Doeltreffend analyseren en gestructureerd oplossen van spuitgiet- en procesproblemen.

Problemen in uw productieproces zorgen niet alleen voor ontevreden klanten, afgekeurde producten, geldverspilling en tijdverlies maar ook voor ontevreden medewerkers. Met name deze medewerkers bieden wij de cursus probleemanalyse bij spuitgieten aan.
Er zijn vele wegen om problemen op te lossen,  maar hoe bepaal je de juiste volgorde. In de cursus probleemanalyse bij spuitgieten wordt op een logische en duidelijke manier de juiste volgorde aangeleerd.
Aan de hand van voorbeeld producten uit de praktijk wordt de cursist aangeleerd om op een gestructureerde manier een plan van aanpak te maken.

Doel

Na afloop van deze praktijkgerichte cursus is de cursist in staat om op een gestructureerde wijze spuitgiet- en procesproblemen te analyseren en op te lossen.

Voor wie?

Ervaren spuitgieters op tenminste MBO niveau of houders van het getuigschrift Spuitgieten II.

Inhoud

Het spuitgietproces en zijn regelgrenzen.
. de mogelijkheden van de meest voorkomende parameterinstellingen van de spuitgietmachine worden belicht.
Oplosmethodiek
. de 5-stappen methode
Processtoringen
. problemen die ontstaan bij aanvang en tijdens een lopend productieproces krijgen de aandacht
Veel voorkomende productfouten
. de meest voorkomende productfouten van inval tot luchtinsluitingen worden behandeld.
Proefspuitproblemen
. het oplossen van problemen tijdens het proefspuiten van een nieuwe matrijs of na een matrijswijziging.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Mikrocentrum. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Algemene techniek

(Advertentie)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help