- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 1.500,-
- Totale lesduur:
- 2,5 dagen
- Max. deelnemers:
- 6
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de workshop Perspectief tekenen architectuur bij Moes & de Meyere gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Teamcursus architectonisch perspectief schetsen
Doel:
Uitgangspunt van deze cursus is de vaardigheid te ontwikkelen om snel en duidelijk architectuur concepten in perspectief schetsen om te zetten. Zowel exterieur als ook interieur. Doel kan zijn het hieruit ontwikkelen van een eigen presentatiestijl voor het bureau. Hiervoor worden verschillende basisregels en technieken aangereikt. Geleerd wordt keuzes te maken om voor elk specifiek doel tot het beste eindresultaat te komen. Dit kunnen keuzes zijn in perspektief, materiaal, lichtval, formaat, stijl enz. Binnen de cursus zullen zoveel mogelijk lopende projecten worden geïntegreerd.
De opzet van de cursus:
Les inhoud:
Les 1 Inzicht perspectief opzetten evt.computer ondersteund.
Les 2 Inleiding kleurtheorie.
Les 3 Aankleding.
Les 4 Compositie,
Een goede tekening is niet alleen het neerzetten van de juiste lijnen maar ook het juiste gevoel weten over te brengen.
Les 5 Computerondersteuning
Het doorlopen van een geheel proces met alle keuzemomenten om tot een goede visualisatie komen. Digitale af-/bewerking van de prent o.a. met Photoshop.Scannen en printen.
Elke les zal bestaan uit een theorie gedeelte en een deel praktijk. Hiernaast zullen praktijk voorbeelden getoond worden ter verduidelijking. Deze zullen eventueel als studieobject worden gebruikt. Specifieke huiswerkopdrachten (ter overleg naar praktijk) zullen dienen ter aanvulling. De resultaten hiervan zullen elke volgende les worden besproken. Van de cursist wordt verwacht dat alle huiswerkopdrachten volledig worden uitgevoerd om de voortgang van het totale cursusprogramma mogelijk te maken. De lesinhoud is ter overleg en kan tijdens de cursus bijgesteld en / of uitgebreid worden.
Inhoud van de cursus is aan te passen aan uw specifieke wensen.
Voor alle mogelijkheden neem vrijblijvend contact op via onderstaande gegevens.
Moes & de Meyere biedt cursussen aan voor elk niveau en elk gewenst doel. Als individu ruimtelijk perspectief leren tekenen of om als bureau klanten beter ontwerpconcepten te kunnen presenteren. In de afgelopen 25 jaar hebben wij een grote verscheidenheid aan cursussen en trainingen ontwikkeld voor een breed scala aan bedrijven en instellingen. Architecten, interieurstylisten, designers, kunstacademies en vele andere opleidingen. Ons werkgebied ligt niet alleen in Nederland maar ook internationaal. Cursussen kunnen ook in de Engelse taal gegeven worden.
studio@moesendemeyere.nl . Bellen kan ook 020-6383867.
Individuele op maat gesneden cursus van 3 uur incl. voorbereiding en reader; voor € 225,00 ex btw.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Vastgoedeconomie
Moes & de Meyere
€ 1.500,- | 2,5 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven