Voorheen Eduhub

Een Persoonlijkheid in Sales

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
12
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Een Persoonlijkheid in Sales bij Moovs gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
exclusief BTW
Exclusief arrangementskosten en 19% BTW.

Beschrijving

Via een online vragenlijst wordt uw persoonlijkheidstype in kaart gebracht. In de training wordt na een korte uitleg van MBTI® (zie moovs.nl) aandacht besteed aan de sterke kanten van uw persoonlijkheid en de valkuilen in een salesproces. In de middag worden oefeningen gedaan om uw repertoire aan vaardigheden en houding te professionaliseren door te oefenen met een breed scala aan klanttypologieën. Dag 1 wordt gevolgd door een race tegen de klok van 24 uur zonder slaap. De ultieme test van ondernemerschap, doorzettingsvermogen en salestalent.

Na het volgen van deze training ken je de verschillende MBTI voorkeuren. Je bent instaat deze te herkennen en met jouw salesstijl aan te sluiten op de voorkeur van de klant. Bovendien ben je bewust van je eigen blinde vlekken en kun je vanuit die kennis volledig open communiceren met de klant. Zo ben je in staat om alle informatie te verzamelen die nodig is om de deal te sluiten.

Moovs is een dynamisch training en advies bureau uit Leiden. Ons motto is: we maken waar wat we zeggen en doen 1% meer! Onze mensen hebben de drive tot excelleren, zijn resultaat gericht, snel en hebben de capaciteit om bedrijf en psyche van de mens op een hoog niveau bij elkaar te brengen.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Assertiviteit

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help