- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 2.390,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 8 dagen
- Max. deelnemers:
- 20
- Meer informatie:
- http://www.ncoi.nl/opleiding/201…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de opleiding HBO Inkoopmanagement bij NCOI Opleidingsgroep gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Deze HBO-opleiding is ontwikkeld voor (aankomende) inkoopmanagers en bestaat uit een unieke combinatie van kennis en vaardigheden. Daarmee werkt u praktijkgericht aan uw ontwikkeling als inkoopmanager. U gaat in de vorm van praktijkopdrachten aan de slag met inkoopvraagstukken. Daarnaast worden uw inkoopvaardigheden getraind. Zo leert u in deze opleiding inkooponderhandelingen te voeren. De opleiding wordt verzorgd door ervaren docenten, die zelf in de praktijk van inkoopmanagement werkzaam zijn. Als u wilt groeien op het gebied van inkoop, dan biedt deze opleiding de beste mogelijkheden.
Uw werkgever ontvangt in veel gevallen een extra voordeel van € 2.753,- op deze opleiding. Dit voordeel vanuit de Wet vermindering afdracht (Wva) komt boven op de normale belastingaftrek. Vanwege de officiële erkenning als hogeschool kan NCOI u dit unieke voordeel bieden. Met de Wva wordt de opleiding voor uw werkgever extra interessant, want de uiteindelijke kosten zijn aanzienlijk lager. Kruis Wva aan bij uw inschrijving als u gebruik wilt maken van de regeling. Uw werkgever ontvangt dan alle benodigde informatie.Klik hier voor meer informatie over belastingvoordeel.
Deze opleiding is ontwikkeld voor (aankomend) inkoopmanagers die hun kennis en vaardigheden binnen dit vakgebied naar een hoger niveau willen brengen, en voor hen die een inkoopfunctie op beleidsniveau ambiëren.
Deze HBO-opleiding bevat alle aspecten waar u als inkoopmanager dagelijks mee te maken krijgt. De opleiding werkt volgens de ALP-methode®. U werkt praktijkopdrachten uit en combineert die in een afrondende opdracht. Zo worden theorie en praktijk met elkaar in verband gebracht. Deze opdrachten vormen de toets op basis waarvan u de opleiding afsluit. U heeft in deze opleiding dus geen schriftelijke examens.
Ca. 5 - 7 uur per studiebijeenkomst.
Er wordt uitgegaan van een vooropleiding op MBO-/HBO-niveau en relevante werkervaring. Ruime praktijkervaring kan een lagere opleiding compenseren.
NCOI maakt gebruik van de meest actuele literatuur en beschikt over een zeer moderne online leeromgeving. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij NCOI Opleidingsgroep. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.066 trainingen en opleidingen in Inkoopmanagement
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.390,- | 8 dagen
ICM Opleidingen & Trainingen
€ 1.295,- | 3 dagen |
ISBW Opleiding & Training
€ 2.540,-
NCOI Opleidingsgroep
€ 1.490,- | 6 dagen |
NCOI Opleidingsgroep
€ 1.890,- | 9 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.490,- | 4 dagen
Kenneth Smit Training
€ 3.580,- | 4 dagen
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
NCOI Opleidingsgroep
€ 6.990,- | 78 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.490,- | 8 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 6.990,- | 78 dagen |
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
NCOI Opleidingsgroep
€ 6.990,- | 78 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven