- Niveau:
- HBO+
- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 1.030,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 1
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Coachings- en intervisievaardigheden bij NIMO Project Management Instituut gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest zal € 1 doneren aan Stichting Edukans als dank voor uw ervaring.
Algemeen
U bent op zoek naar een mogelijkheid om in korte tijd meer te weten te komen over coachings- en intervisievaardigheden. Vaardigheden om op een gestructureerde wijze (project)medewerkers, projectleiders en/of projectmanagers te begeleiden bij hun vraagstukken. Coachings- en intervisievaardigheden lijken op elkaar in de zin dat beide gericht zijn op het aanspreken van het probleemoplossende vermogen van de ander. Die ander zal zelf moeten ontdekken wat voor hem of haar het beste werkt. Eigen oplossingsrichtingen vinden, houdt de motivatie hoog en de gecoachte neemt eigen verantwoordelijkheid. Te vaak zie je dat medewerkers die het allemaal voorgekauwd krijgen, zich niet ontwi…
Algemeen
U bent op zoek naar een mogelijkheid om in korte tijd meer te weten te komen over coachings- en intervisievaardigheden. Vaardigheden om op een gestructureerde wijze (project)medewerkers, projectleiders en/of projectmanagers te begeleiden bij hun vraagstukken. Coachings- en intervisievaardigheden lijken op elkaar in de zin dat beide gericht zijn op het aanspreken van het probleemoplossende vermogen van de ander. Die ander zal zelf moeten ontdekken wat voor hem of haar het beste werkt. Eigen oplossingsrichtingen vinden, houdt de motivatie hoog en de gecoachte neemt eigen verantwoordelijkheid. Te vaak zie je dat medewerkers die het allemaal voorgekauwd krijgen, zich niet ontwikkelen op de manier zoals u dat graag zou zien. Ze worden afhankelijk en doen te snel een beroep op u of collega’s. Deze verdiepingstraining geeft vooral handvatten om coaching en intervisie op een goede manier te introduceren en om daaraan zelf vorm te geven met behulp van methoden en technieken. Als u dus beter wil leren coachen en in staat wilt zijn om intervisie te begeleiden, is dit voor u de geschikte verdiepingstraining.
Doelgroep
Deze training is bedoeld voor mensen die beperkte ervaring hebben met coaching en intervisie(begeleiding) en hun kennis en vaardigheden daarin willen verbeteren.
Doel
Bij de ontwikkeling van project- en programmamanagement speelt coaching en intervisie een steeds belangrijkere rol. Naast opleidingen en ervaring is het de derde pijler van ontwikkeling. In deze verdiepingstraining pakken we dit onderdeel breder op en kijken we naar de toepassing in allerlei situaties. Na de training:
Werkwijze
Deze training wordt begeleid door Caroline Kuijper, auteur van het boek ‘Succesvolle intervisie’. Zij geeft u inzicht in belangrijke methoden en technieken die bij coaching en intervisie(begeleiding) een rol spelen. Zoveel mogelijk wordt daarbij ingegaan op de leerbehoeften die aangegeven is door de deelnemers. De groepsgrootte is dan ook maximaal 10, om intensieve betrokkenheid te garanderen. Verder wordt er veel interactief gewerkt. U wisselt regelmatig ervaringen uit met andere deelnemers en de trainer. Verder oefent u met coachingsgesprekken en maakt u deel uit van een tijdens de training vormgegeven intervisiegroep.
Praktische informatie
Duur
De training beslaat 2 losse dagen. De tussenliggende tijd is ongeveer twee weken.
Data, inschrijving en groepsgrootte
Actuele data treft u aan op www.nimo.nl (cursuskalender). Daar kunt u zich ook inschrijven. Groepsgrootte maximaal 10 deelnemers.
Kosten
Programma
Dag 1
Dag 2
Ter aanvulling
Uitvoering: ook in-company mogelijk.
NIMO Project Management Instituut al 25 jaar ontwikkelaar in projectmanagment
Er zijn nog geen ervaringen. Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij NIMO Project Management Instituut. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 23.792 trainingen en opleidingen in Adviesvaardigheden
NIMO Project Management Instituut
€ 1.030,- | 2 dagen
ISBW Opleiding & Training
€ 870,-
Coachboulevard
€ 1.399,- | 3 dagen
Boertiengroep
€ 5.500,- | 12 dagen |
Coachboulevard
€ 3.732,- | 9 dagen |
Coachboulevard
€ 5.598,- | 12 dagen |
Avans+
€ 5.950,- | 20 dagen
DNA Management
€ 2.720,- | 5 dagen
Cadence
€ 2.720,- | 5 dagen
Schouten & Nelissen
€ 4.695,- |
Boertiengroep
€ 1.795,- | 4 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven