- Niveau:
- MBO
- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 795,-
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 8
- Meer informatie:
- http://www.opatel.nl/cursus/curs…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Cursus VBA - programmeren in Microsoft Excel Workshop bij Opatel Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Cursus VBA - programmeren in Excel Workshop
Veel mensen zoeken na de cursus VBA programmeren de kans om een grotere praktijkopdracht te maken onder begeleiding van een docent. In deze cursus kunt u aan 1 of meerdere van 4 Cases werken om te leren hoe een probleem is op te lossen. Het is tevens mogelijk te werken aan praktijkopdrachten die u voor uw werk moet maken. In Juli en Augustus wordt deze cursus alleen voor oud Opatel-VBA cursisten aangeboden voor euro 550,-- exclusief 19% BTW per persoon voor twee dagen. Bij voldoende belangstelling zal de cursus vaker gegeven worden voor een normaal tarief van euro 790,-- exclusief 19% BTW per persoon voor twee dagen.
Excel kent, naast de functionaliteit die beschikbaar is in de menu's, een andere manier van besturen: VBA, wat staat voor Visual Basic for Applications. VBA is de programmeertaal van Microsoft Office. Deze cursus is een vervolg op de Opatel cursus "VBA - programmeren in Excel".
De workshop biedt u de kans onder begeleiding van een docent te oefenen met het oplossen van grotere opdrachten dan de meestal kleinere opdrachten in een gewone cursus. Ook kunt u onder begeleiding werken aan opdrachten uit uw eigen praktijk.
De cursus is met name bedoeld voor diegenen die het prettig vinden om met hulp van een docent te kunnen werken aan VBA problemen. Zo raakt u vertrouwd met de taal en met het zelfstandig leren oplossen van problemen.
De inhoud, zoals hierboven omschreven, geldt voor een klassikale workshop. Er wordt geen extra theorie behandeld. U werkt aan zogenaamde Cases en leert zo VBA toe te passen in praktijkproblemen.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 26.797 trainingen en opleidingen in Adobe Photoshop
Opatel Opleidingen
€ 795,- | 2 dagen
IT-University
€ 199,- | 2 dagen
IT-University
€ 125,- | 1 dag
IT-University
€ 250,- | 1 dag
IT-University
€ 250,- | 1 dag
IT-University
€ 250,- | 1 dag
IT-University
€ 199,- | 2 dagen
IT-University
€ 199,- | 2 dagen
IT-University
€ 199,- | 2 dagen
Learnit Training
€ 650,- | 2 dagen
Learnit Training
€ 650,- | 2 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven