- Niveau:
- MBO
- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 425,-
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 8
- Meer informatie:
- http://www.opatel.nl/cursus/curs…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Cursus VectorWorks 3D tekenen bij Opatel Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Cursus VectorWorks 3D tekenen
Deze cursus VectorWorks 3D is bedoeld voor degene die VectorWorks 2D al beheerst. Het eerste gedeelte zal uitsluitend worden besteed aan 3D VectorWorks. Voor de cursist is het belangrijkste dat geleerd wordt om te gaan met 3D informatie op een "plat" beeldscherm. De tools en menu's worden uitgelegd aan de hand van een oefenproject. Tijdens het tweede gedeelte wordt Cinema 4D of Artlantis gebruikt om aan het in VectorWorks getekende project kleuren en texturen toe te kennen. Waar tijdens het eerste gedeelte de nadruk ligt op het omgaan met 3D objecten, wordt tijdens het tweede gedeelte de nadruk gelegd op het kleuren, "uitlichten" en "fotograferen" (renderen) van de 3D objecten.
U hebt bij ons de cursus "Basis opleiding VectorWorks tekenaar" gevolgd en een week of twee teken ervaring. Of u werkt al enkele maanden met VectorWorks. Een redelijk ruimtelijk inzicht is een vereiste.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.066 trainingen en opleidingen in Microsoft Office
Opatel Opleidingen
€ 425,- | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven