Voorheen Eduhub

De allerbeste Werkplek Training

Locatie:
In-company / Maatwerk
Kosten:
Info via e-mailGratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

8,4 van 3 ervaringen

8 Ron
“In november 2010 heb ik een dagdeel de training in Nijkerk gevolgd. Voor mij een goede aanleiding om daarna een 1 op 1 training te volgen waarbij alle”

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag, Avond
Looptijd:
Afhankelijk van de situatie
Soort locatie:
In-company / Maatwerk
Regio('s):
Leeuwarden, Leiden, Zwolle, Maastricht, 's-Hertogenbosch, Tilburg, Groningen, Eindhoven, Utrecht, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Hilversum, Apeldoorn, Zaanstad, Dordrecht, Almere / Lelystad, Breda, Heerenveen, Roermond, Westland, Deventer, Gouda, Alkmaar, Assen, Ede, Haarlemmermeer, Nijmegen, Amersfoort, Venlo, Enschede, Terneuzen, Arnhem, Zoetermeer, Drachten, Haarlem, Middelburg, Alphen aan den Rijn, Veenendaal, Delft, Emmen
Prijsinformatie:

Maatwerk begeleiding, prijs op aanvraag

Dit is een 1-op-1 Training op uw eigen werkplek. Uitgangspunt is het effectiever omgaan met de dagelijkse informatiestroom zoals e-mail, telefoon, post e.d.

Tijdens deze Training leert u structuur aanbrengen in uw werkzaamheden en leert u nieuwe vaardigheden om deze structuur vast te kunnen houden.

Wat komt er aan de orde tijdens deze Werkplek Training?

Onderdeel 1: De werkplek en de werkwijze
Er wordt gekeken naar de inrichting van de werkplek, de organisatie van informatie, naar archivering (ook digitaal), naar de overdraagbaarheid van werk en naar de oorzaken van faalkosten. Daarnaast wordt aandacht besteed aan processen zoals post, e-mail, besprekingen en projecten. U maakt kenn…

Lees de complete beschrijving

Beschrijving

Dit is een 1-op-1 Training op uw eigen werkplek. Uitgangspunt is het effectiever omgaan met de dagelijkse informatiestroom zoals e-mail, telefoon, post e.d.

Tijdens deze Training leert u structuur aanbrengen in uw werkzaamheden en leert u nieuwe vaardigheden om deze structuur vast te kunnen houden.

Wat komt er aan de orde tijdens deze Werkplek Training?

Onderdeel 1: De werkplek en de werkwijze
Er wordt gekeken naar de inrichting van de werkplek, de organisatie van informatie, naar archivering (ook digitaal), naar de overdraagbaarheid van werk en naar de oorzaken van faalkosten. Daarnaast wordt aandacht besteed aan processen zoals post, e-mail, besprekingen en projecten. U maakt kennis met de To Do Methode van Organizing Works. Hiermee kunt u actiegerichter werken en houdt u overzicht over uw werk in uitvoering met behulp van realistisch Time Management.

Onderdeel 2: De werkhoudingU wordt bewust gemaakt van uw gedrag en algemene werkhouding en krijgt daardoor inzicht in mogelijke belemmerende patronen. Deze patronen worden vervolgens doorbroken, onder andere met behulp van nieuw aangeleerde vaardigheden.

Onderdeel 3: De werkplanning, het Time Management
Er wordt bepaald wanneer welke werkzaamheden worden gedaan.

Deze Training is de allerbeste omdat de trainers resultaatgericht werken en onderstaande KPI's hanteren als uitgangspunt. Uw persoonlijke leerdoelen zijn de doelstellingen van deze Training.

De Key Performance Indicators (KPI) voor deze Training zijn:

  • Leeg bureau aan het einde van de dag.
  • Op tijd komen op afspraken.
  • Voorbereid zijn op afspraken en vergaderingen.
  • Overzicht op werk in uitvoering.
  • Overdraagbaarheid en vindbaarheid van informatie gegarandeerd.
  • Blijvend resultaat doordat deelnemers eigen keuzes maken.
  • Meer werkplezier, winst en creativiteit door leeg hoofd en minder stress.
  • 1 tot 4 uur tijdsbesparing per persoon per week.
  • Communicatie en samenwerking verbetering met collega’s en relaties door nieuw gedrag.
  • Veiligstelling bedrijfsgegevens door middel van gebruik materialen.
  • Representatieve uitstraling door middel van To Do Methode.

Waar moet u rekening mee houden?

  • Deze Training is confronterend: u komt uzelf tegen; patronen worden duidelijk.
  • De laatste 10% kost mogelijk de meeste moeite (de ’laatste loodjes’).
  • Nieuwe vaardigheden worden uiteindelijk een ‘tweede natuur’.
  • Materiële en emotionele opruiming geeft ruimte in de breedste zin van het woord en maakt veel nieuwe energie vrij.

Waar vindt de Training plaats?

  • Op uw eigen werkplek.

Geheimhouding is verzekerd.

Organizing Works organiseert heel Nederland! Ook werken met Clean Desk en Clean Screen? Structuur in je werk en een lege email inbox? Bel voor een Training (0341) 43 42 56

Ervaringen

Gemiddeld cijfer voor De allerbeste Werkplek Training

8,4 (Gebaseerd op 3 ervaringen, Deel uw ervaring)

 

Ron | Algemeen: 8 | 14-12-10

Locatie: 8 Trainer: 8 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“In november 2010 heb ik een dagdeel de training in Nijkerk gevolgd. Voor mij een goede aanleiding om daarna een 1 op 1 training te volgen waarbij alles op ons eigen kantoor wordt doorlopen.

Begin december hadden we 1 dag ingepland en we zijn de hele dag bezig geweest om het kantoor 'door te spitten'. Het eindresultaat was dat er zakken vol papier weg konden en'- veel belangrijker- dat ik overzicht had in wat er aan werk lag.

Het is een voor mij nieuwe manier van werken , maar nu na een aantal weken begin ik het aardig onder te knie te krijgen door het consequent te blijven doen. Uiteindelijk levert het ook tijdwinst op zodat ik meer tijd overhoud om nieuwe ideeen te ontwikkelen en meer nieuwe klanten te bezoeken.



andré olden | Algemeen: 9 | 14-12-10

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“het materiaal welke Germo bij zich had, daar was goed over nagedacht.
en leerzaam voor mij en mijn collega's ”

Elaine Toes | Algemeen: 8 | 16-07-10

Locatie: NVT Trainer: 9 Inhoud: 8 Organisatie: 8

“Het is nu twee maanden geleden dat ik de training Organizing heb gevolgd in mijn vrije tijd. Ik kan dit echt aanbevelen, heb er nog steeds dagelijks veel aan. Impact is zowel op papieren vlak als digitaal. Opbrengst: zelf meer sturing geven, bevordert je keuzes en niets vergeten. Het hoeft niet meer in je korte termijn geheugen namelijk. Heerlijk. Ik integreer alles: tijdschrijven, papieren archief, digitale mappen, e-mail.
Er is nog wel een flinke klus voor mij te doen. Na de werkplek ga ik nu zelf met het privé archief aan de slag. Het vraagt ijzeren discipline, maar levert veel op.
Ook een plus: de trainer is een fijne, hartelijke en alerte dame, die je door het proces heen weet te loodsen.”

Ervaring delen

Deel uw ervaring

Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ik heb deze training afgerond in:

Zeer slecht Uitmuntend

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • N.V.T.
Algemeen

Wat is uw algemene indruk van de training?

Locatie:

De lesruimte, bereikbaarheid, lunch en andere voorzieningen.

Trainers:

Hoe vond u de kennis en het gedrag van de trainers?

Inhoud:

De diepte, breedte en het niveau van de lesstof.

Organisatie:

Het lesmateriaal, de inschrijfprocedure en andere praktische zaken.

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Organizing Works B.V.. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

Deze training is alleen beschikbaar als in-company / maatwerk
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 23.792 trainingen en opleidingen in Delegeren

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help