- Locatie:
- In-company / Maatwerk
- Kosten:
- € 2.250,-
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Anoniem (bekend Bij Springest)
“Ik ben enthousiast geworden voor het geven van presentaties. De trainers hebben me laten zien dat presenteren ook leuk kan zijn. Met de practische tip”
Presenteren? Alles Mag ! leer je op ongedwongen wijze het hele proces van presenteren. Van idee tot applaus. Deze training is een steun in de rug voor iedereen die een presentatie gaat verzorgen. Het gaat niet uit van regeltjes, maar zet de boodschap centraal. Op een logische en overzichtelijke wijze wordt inhoud gegeven aan: het voorbereiden, oefenen en geven van presentaties. Maar bovenal gaat de training in op het overbrengen van de boodschap. Dit gaat verder dan het delen van feiten, het gaat om het vertellen van een verhaal. De auteurs delen graag hun verhaal dat doorspekt is met vele praktische ervaringen en tips. Daarbij laten ze ook andere professionals aan het woord zodat er een bruikbaar naslagwerk ontstaat dat zich ook prima als geheel laat lezen.
Deze training is ontwikkeld aan de hand van het boek Presenteren? Alles Mag! In 1 dag worden de hoogtepunten van het boek toegelicht en leer je aan de hand voorbeelden en oefeningen hoe je je boodschap zo scherp mogelijk krijgt en hoe je die zo goed mogelijk kunt overbrengen. Daarnaast krijg je persoonlijke feedback op jouw manier van presenteren en geven we je handvatten om je techniek te verbeteren. Aan het einde van de dag kun je beter presenteren dan daarvoor.
Deze training is geschikt voor iedereen die wel eens moet presenteren. Of dat nou voor volle zalen is of voor kleine gezelschappen.
Bij de training ontvangen alle deelnemers een exemplaar van het boek (Academic services, ISBN 978 90 3952 606 4), zodat ze ook na afloop nog dingen kunnen nalezen en opzoeken.
De cursisten geven een positieve evaluatie. "Een goede training, flexibel en laagdrempelig" , "Ik heb handvatten gekregen om straks goede presentaties te geven", " Het heeft me enthousiaster gemaakt voor het geven van presentaties".
In overleg kan de training worden aangepast of uitgebreid. Een korte workshop, het specifiek toewerken naar een presentatie die de deelnemers straks moeten geven. Heb je wensen, laat he tons weten. Samen kunnen we die training maken die bij jouw behoefte past.
Gemiddeld cijfer voor Presenteren? Alles Mag!
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 26.797 trainingen en opleidingen in Presenteren
PAM
In-company / Maatwerk | 1 dag |
Boertiengroep
€ 1.645,- | 3 dagen |
Boertiengroep
€ 1.445,- | 3 dagen |
GITP Organisatieontwik…
€ 1.299,- | 2 dagen
TopEvent Nascholing Tr…
€ 275,- | 1 dag |
The Needs
€ 475,- | 1 dag |
Alex van Groningen BV
€ 3.995,- | 4 dagen |
VIStrainingen
€ 1.600,- | 3 dagen |
Silent Speakers
In-company / Maatwerk | 1 dag |
Van den Berg Training & Advies
€ 1.750,- | 3 dagen |
Bureau Zuidema
€ 995,- | 2 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven