Voorheen Eduhub

Concept-ontwikkeling bedrijfsvideo

Locatie:
In-company / Maatwerk
Kosten:
Totale lesduur:
6
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

8,9 van 3 ervaringen

9 Domingos Cristovao
“Hoewel ik sceptisch en met een idee van \'kom maar op\' ons bedrijf (website ontwikkelaar) voor deze workshop inschreef overtrof het resultaat in hoge”

 
Tijdstip:
Zondag, Zaterdag, Overdag, Avond
Looptijd:
1 day
Afronding:
Visueel concept voor bedrijfsvideo
Soort locatie:
In-company / Maatwerk
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Gratis als concept gerealiseerd wordt door Pelicula

Tijdens deze training krijgt een bedrijf de oefeningen, tools, technieken en voorbeelden aangereikt om binnen een dag een visueel en inhoudelijk doortimmerd concept voor een eigen (internet) bedrijfsvideo te ontwikkelen.

De oefeningen en technieken zijn gericht op concentratie en inspiratie, maar ook op structurering van informatie, het ontwikkelen van een verhaallijn en op visualisering.

Er worden voorbeelden vertoond en vervolgens ook geanalyseerd van - succesvolle - korte bedrijfsvideo's maar ook fragmenten van - bekende - speelfilms en documentaires.

Voor de lunchpauze is de workshop met name gericht op het genereren en formuleren van een werkend en aantrekkelijk idee. Op basi…

Lees de complete beschrijving

Beschrijving

Tijdens deze training krijgt een bedrijf de oefeningen, tools, technieken en voorbeelden aangereikt om binnen een dag een visueel en inhoudelijk doortimmerd concept voor een eigen (internet) bedrijfsvideo te ontwikkelen.

De oefeningen en technieken zijn gericht op concentratie en inspiratie, maar ook op structurering van informatie, het ontwikkelen van een verhaallijn en op visualisering.

Er worden voorbeelden vertoond en vervolgens ook geanalyseerd van - succesvolle - korte bedrijfsvideo's maar ook fragmenten van - bekende - speelfilms en documentaires.

Voor de lunchpauze is de workshop met name gericht op het genereren en formuleren van een werkend en aantrekkelijk idee. Op basis van besproken technieken en gerichte oefeningen maar ook op basis van ongericht brainstormen. Vervolgens wordt het idee verder uitgewerkt tot eerst een synopsis en uiteindelijk ook een geheel verfilmbaar visueel concept.

In het laatste gedeelte van de workshop wordt aandacht gegeven aan praktische zaken als budgetering van het concept en planning. Ook wordt kort ingegaan op video zoekmachine optimalisatie (VSEO).

De training wordt gegeven door de meermaals onderscheiden scenarioschrijver en ervaren docent en trainer Joost Schrickx. Hij staat garant voor hard werken in ontspannen sfeer.

Deze training is overigens geheel gratis als het bedrijf besluit om het concept vervolgens ook door Pelicula te laten realiseren.

Ervaringen

Gemiddeld cijfer voor Concept-ontwikkeling bedrijfsvideo

8,9 (Gebaseerd op 3 ervaringen, Deel uw ervaring)

 

Domingos Cristovao | Algemeen: 9 | 06-09-10

Locatie: 9 Trainer: 10 Inhoud: 9 Organisatie: 9

“Hoewel ik sceptisch en met een idee van \'kom maar op\' ons bedrijf (website ontwikkelaar) voor deze workshop inschreef overtrof het resultaat in hoge mate de verwachtingen. Trainer Joost Schrickx is zeer goed in staat om ons waarheden over ons bedrijf te doen vinden en uitspreken waaraan wijzelf nooit gedacht zouden hebben. Het was een inspirerende ervaring om vervolgens in een middag tijd de \'nieuwe ideeën\' over ons bedrijf te vatten in een pakkend filmplan. Wij zijn vast van plan dit filmplan t.z.t. ook daadwerkelijk te laten realiseren. Juist de workshop en de bezielende leiding van Joost Schrickx heeft er namelijk voor gezorgd dat het filmplan praktisch haalbaar en produceerbaar is gebleven.

Stanzin Dorjay | Algemeen: 8 | 31-08-10

Locatie: NVT Trainer: 9 Inhoud: 10 Organisatie: 8

“We kregen wat we wilden, namelijk een haalbaar en passend concept voor een bedrijfsvideo waarmee we weer verder kunnen.”

Alex Wegenbree | Algemeen: 9 | 28-08-10

Locatie: NVT Trainer: NVT Inhoud: 9 Organisatie: 8

“Trainer Joost Schrickx bleek in staat tijdens de workshop krachtig de creatieve leiding te nemen waarbij hij tegelijkertijd zeer goed in staat was onze inhoudelijke kennis van zaken volledig serieus te nemen. Daarmee werd deze workshop dag een zeer prettige dag die uitmondde in een concept voor een bedrijfdviseo dat ons oprecht verraste en waar we trots op zijn.
We zijn zeker van plan dit concept tzt door Pelicula of een ander filmproductie-bedrijf te laten realiseren.”

Ervaring delen

Deel uw ervaring

Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ik heb deze training afgerond in:

Zeer slecht Uitmuntend

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • N.V.T.
Algemeen

Wat is uw algemene indruk van de training?

Locatie:

De lesruimte, bereikbaarheid, lunch en andere voorzieningen.

Trainers:

Hoe vond u de kennis en het gedrag van de trainers?

Inhoud:

De diepte, breedte en het niveau van de lesstof.

Organisatie:

Het lesmateriaal, de inschrijfprocedure en andere praktische zaken.

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Pelicula Film & TV. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

Deze workshop is alleen beschikbaar als in-company / maatwerk
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 23.833 trainingen en opleidingen in Innovatieve marketing

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help