Voorheen Eduhub

ITIL® V3 Planning, Protection and Optimization (PPO) Capability

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
12
http://www.pinkelephant.nl/cours…
15 november 2012, Naarden
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Pink Elephant: The Return of the Experts!

Ervaring met deze training?

Heeft u de training ITIL® V3 Planning, Protection and Optimization (PPO) Capability bij Pink Elephant gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
4 dagen
Afronding:
ITIL V3 Capability PPO Certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
exclusief BTW
Prijs is per training per persoon en inclusief lesmateriaal, koffie, thee en lunch en exclusief examengeld en BTW.

Startdata en plaatsen

  • Donderdag 15 November 2012, Naarden

Beschrijving

Pink Elephant: The Return of the Experts!

Service Management

ITIL® staat voor de Information Technology Infrastructure Library, en is in de jaren tachtig door Pink Elephant op de Nederlandse markt geïntroduceerd. De afgelopen dertig jaar heeft ITIL zich ontwikkeld tot de “Best Practice” op het gebied van Service Management.

Ondertussen is in 2009 ITIL versie 3 gelanceerd; deze versie bevat alle elementen van versie 2, maar legt meer nadruk op de waarde van IT voor de business. Grotere aandacht gaat uit naar praktijkvoorbeelden en case studies, zodat niet alleen de theorie maar vooral de toepassing in het middelpunt van deze training staan.

De training

Deze opleiding behandelt alle processen die komen kijken bij het aanbieden van een stabiele IT infrastructuur waar de ‘business’ op kan vertrouwen. Hierbij zal de focus liggen op de operationele activiteiten en ondersteunende methoden die nodig zijn om deze processen aan te sturen. Aan de hand van het ITIL “Best Practices” framework, zullen deelnemers uitgedaagd worden om kritisch te kijken naar de wijze waarop services aangeboden worden, en welke verbeteringen hier mogelijk zijn.

Centraal bij deze training staat het creëren van een stabiele IT infrastructuur. Een effectieve planning en beveiliging zijn hierbij van cruciaal belang om tot verbetering te koment.

Doelgroep

Deze training gaat uitvoerig in op het leveren en optimaliseren van services, en is daarom met name geschikt voor:

  • Capacity Management
  • Availability Management
  • IT Service Continuity Management
  • Information Security Management
  • Demand Management

Kennisdoelstelling

De kennisdoelstelling is  om de deelnemer de volgende onderwerpen te laten herkennen, beschrijven en toepassen:

  • Service Management in de praktijk, en de toegevoegde waarde voor de organisatie.
  • Uitvoerige behandeling en beschrijving van alle processen die nodig zijn voor het optimaal bieden van Service, en de daarbij behorende activiteiten, rollen, verantwoordelijkheden, risico’s en succesfactoren van:
    • Capacity Management: Het op een kosteneffectieve manier zorg dragen dat de benodigde IT infrastructuur altijd functioneert, en voldoet aan de eisen van de business.
    • Availability Management: Het ervoor zorgen dat de benodigde services beschikbaar zijn op de momenten dat het nodig is; voldoen aan de SLAs
    • IT Service Continuity Management: Hoe zorgen wij dat onze IT infrastructuur operationeel blijft (of weer raakt) in het geval van onvoorzienbare omstandigheden of grootschalige problemen.
    • Information Security Management: Onderdeel van het governance framework van het bedrijf. Hoe zorgen we dat IT en beveiliging voldoende op elkaar afgestemd zijn.
    • Demand Management: Hoe gaan wij met de (toekomstige) vraag naar IT Services om.
  • Hoe werkt Risk Management in de context van deze processen.
  • Technologie en implementatie overwegingen voor de belangrijkste processen.
  • Belangrijke overwegingen voor Continual Service Improvement.
  • Het bouwen van een taktisch Availability en Capacity Plan om de IT strategie te ondersteunen.
  • Het veranderen van Service Continuity als sporadische activiteit naar een goed georganiseerd proces.
  • Integreren van Security Management in de Service Management Processen.

Certificering

De ITIL V3 Serice Offerings and Agreements Capability training is een intermediate training die voor vier credits bijdraagt aan de opleiding van “ITIL Expert.” Op de laatste dag van de training zal u het EXIN examen afleggen dat leidt tot: ITIL V3 Intermediate: Service Offerings & Agreements.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Pink Elephant. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.822 trainingen en opleidingen in ITIL Service Manager

(Advertentie)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help