Voorheen Eduhub

Normkennis OHSAS 18001, wereldwijs met OHSAS

Locatie:
In-company / Maatwerk
Kosten:
Totale lesduur:
12
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Normkennis OHSAS 18001, wereldwijs met OHSAS bij QSN gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
1 dag
Afronding:
Inclusief lesmateriaal en certificaat van deelname
Soort locatie:
In-company / Maatwerk
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
exclusief BTW en eventuele verblijfkosten

Beschrijving

Doel

Het verschaffen van inzicht in de eisen van OHSAS 18001 en het kunnen vertalen van OHSAS 18001 naar de eigen organisatie. Aan het einde van de training bent u goed op de hoogte van de normeisen, de relatie met de Arbowet, de interpretatie conform eisen SCCM en de beoordelingssystematiek van een certificerende instelling.

Doelgroep

De training is bestemd voor (toekomstige) ARBOmanagers, Health Safety Environment Managers die weinig of geen ervaring hebben met OHSAS 18001.

Inhoud

Gestart wordt met de achtergronden rondom OHSAS 18001, de relatie met de Arbowet en en de conseqenties voor de organisatie. Vervolgens wordt ingegaan op de risico-analyse (RI&E), de specifieke normeisen en de vertaling in een certificeerbaar arbo managementsysteem. Tevens wordt aandacht besteed aan de rol van de arbo-manager. Daarbij worden interpretaties besproken en wordt onderscheid gemaakt in harde eisen en zachte eisen. Tijdens de training wordt de theorie uiteengezet aan de hand van praktische oefeningen.

Locatie 

Sassenheim of incompany.

Trainers

De trainers van QSN hebben allemaal de Lead Assessor Course gevolgd en minimaal 10 jaar praktijkervaring met de ontwikkeling van managementsystemen. Zij zijn in staat om de uitdagingen en de valkuilen bij OHSAS 18001 aan de hand van concrete voorbeelden uiteen te zetten. Tevens zullen zij gedurende de training meedenken met de individuele deelnemers om te komen tot een juiste vertaling van de normeisen naar de eigen organisatie.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Arbo

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help