- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 1.150,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 3 dagen
- Max. deelnemers:
- 8
- Startdatum en plaats
- 27 juni 2012, veenendaal. +1 andere startdata
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Mensen bewegen is onze slogan.
Quiris trainingen kenmerken zich door:
· beperkte theorie, veel vaardigheden
· liefdevol confronteren
· iedereen met constructieve feedback naar huis
· iedereen aan bod
· concrete oefeningen
· weerstand benoemen, bespreken, eventueel parkeren of beleggen
· niet erover praten maar ‘doen’
Al onze trainingen zijn uiteraard ook in-company mogelijk.
Heeft u de training Krachtig communiceren en beïnvloeden bij Quiris Adviesgroep gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Mensen bewegen is onze slogan.
Quiris trainingen kenmerken zich door:
· beperkte theorie, veel vaardigheden
· liefdevol confronteren
· iedereen met constructieve feedback naar huis
· iedereen aan bod
· concrete oefeningen
· weerstand benoemen, bespreken, eventueel parkeren of beleggen
· niet erover praten maar ‘doen’
Al onze trainingen zijn uiteraard ook in-company mogelijk.
Kijken, luisteren, spreken, DOEN!
Wil je meer uit je gesprekken halen met collega’s, klanten of medewerkers? Heb je te vaak het gevoel dat je niet begrepen wordt door de ander of dat de ander ja zegt en nee doet? Merk je dat anderen niet warm lopen voor jouw plannen en je veel tegenspreken of lastig gedrag vertonen?
Wil je graag meer tevreden zijn over zichtbaar resultaat van je gesprekken en graag met meer effect anderen met je meekrijgen? Kortom: wil je de regie?
In deze driedaagse training gaan we aan de slag met beperkte theorie en veel oefenen.
Dag 1: (mis) communicatie is aan de orde van de dag: hoe krijg je nu voor elkaar dat de ander begrijpt wat jij bedoelt? Luisteren, samenvatten en doorvragen zijn daarbij de basisprincipes die je net als een EHBO diploma regelmatig moet onderhouden. Dus daar staan we uitgebreid bij stil op de eerste dag. Maar we kijken ook naar niveaus in communicatie: sluit je aan bij je gesprekspartner of praten jullie echt of je van een andere planeet komt? Ook met dit thema oefenen we uitgebreid en kun je met een acteur volop experimenteren in nieuw effectief communicatiegedrag en meer regie nemen in het gesprek.
Dag 2: Ik wil dat jij wilt wat ik wil: hoe stuur je daar nu effectief op in een gesprek? Meebewegen met de ander is de basis hiervoor. Sommige mensen vind jij erg lastig, maar het is vaak juist hun gedrag dat lastig is. Je hoeft hen ook niet te veranderen, maar je kunt wel dingen doen waardoor hun gedrag verandert. Onderliggend theoretisch model voor deze dag is de “Roos van Leary”. Aan de hand van diverse oefeningen uit de theatersport (waar aansluiten bij de ander basiswet nummer 1 is) en praktijkgesprekken met een acteur kun je ervaren hoe je je invloed op anderen kunt vergroten en effectief kunt maken. Ofwel: hoe pas ik E=K*A toe?
Dag 3: op de 3edag staat verwachtingsmanagement en feedback centraal. In alle communicatie is feedback aanwezig, verbaal of non-verbaal. Hoe geef je nu effectief feedback, waardoor die ander zich in ieder geval bewust is van hoe jij de dingen ervaart? En daardoor misschien ook nog iets anders gaat doen voortaan? Met feedback geven hangt verwachtingsmanagement nauw samen: spreek jij je verwachtingen helder uit naar anderen? Bevraag jij de ander goed op verwachtingen? Als je dat effectief kunt, verlies je weinig tijd meer aan het herstellen van miscommunicatie. Ook op deze laatste dag kun je weer volop oefenen met een acteur.
Doelgroep: voor iedereen die met meer effect wil communiceren en met meer overtuiging anderen kan winnen voor zijn/haar standpunt. Ofwel: voor iedereen die meer regie wil!
Mbo+niveau
Datum en tijd: Voor de data verwijzen wij naar onze site. De trainingen vinden plaats bij Quiris
Adviesgroep in Veenendaal
Na afloop heeft de deelnemer:
Na afloop kan de deelnemer:
Kosten € 1.150,00 exclusief BTW en arrangementskosten
Aanmelden mogelijk tot 2 weken voor aanvang van de training. Kijk op onze site voor meer informatie en om u aan te melden voor deze training. Binnen enkele dagen ontvangt u van ons de factuur. U dient deze uiterlijk 10 dagen voor de training betaald te hebben zodat u verzekerd bent van een plaats tijdens de training.
Op al onze open trainingen zijn de annuleringsvoorwaarden van toepassing. Deze zijn vermeld op het aanmeldingsformulier.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Beïnvloeden
Quiris Adviesgroep
€ 1.150,- | 3 dagen
Boertiengroep
€ 1.645,- | 3 dagen |
Eviont
€ 2.595,- | 15 dagen |
SchoolvoorCoaching
€ 5.995,- | 18 dagen
Workshoptrainer
€ 1.975,- | 5 dagen
De PreventieCoach
€ 395,- | 2 dagen |
De PreventieCoach
€ 395,- | 1 dag |
De PreventieCoach
€ 395,- | 1 dag |
GITP Organisatieontwik…
€ 1.749,- | 3 dagen |
Triple Impact
€ 2.795,- | 8 dagen |
Vergouwen Overduin
€ 2.250,- | 5 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven