Voorheen Eduhub

UAV Contracten (UAVO)

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus UAV Contracten (UAVO) bij Reed Business Academy - Ruimtelijke Ontwikkeling gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
4 dagen
Afronding:
PBNA-certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Neem contact op met de aanbieder
Prijsinformatie:
 
(excl. btw)

Beschrijving

Elk project is uniek en daarmee is ook de overeenkomst projectspecifiek. In de overeenkomst liggen de verantwoordelijk-heden van de partijen vastgelegd. Om het werk goed te doen, is kennis van voorschriften en regelingen, die met overeenkomsten te maken hebben, onontbeerlijk. In deze cursus leert u hoe u als opdrachtgever, directievoerder of aannemer de UAV 1989 en de RAW-systematiek toepast. Ook krijgt u een indruk van de rechten en de plichten van deelnemende partijen bij GWW-projecten.

Inhoud cursus

In deze opleiding worden de volgende onderwerpen behandeld:

• UAV 1989 gericht op de uitvoering van werken.
• RAW-systematiek, Standaard en catalogi met resultaatsbeschrijvingen RAW.
• Aanbestedingsvoorschriften en -procedures voor (Europees) aanbesteden.

De cursus behandelt relevante voorschriften en regels die met bouwcontracten te maken hebben. U leert praktische vaardigheden, zodat u leiding kunt geven aan medewerkers die zo'n contract op basis van bestaande regels en voorschriften moeten uitvoeren. Deze cursus bestaat uit schriftelijk (zelfstudie) lesmateriaal en (vier) mondelinge bijeenkomsten. Deze bijeenkomsten vinden eenmaal per 2 à 3 weken plaats. Tijdens de bijeenkomsten wordt u begeleidt door een docent. De docent verduidelijkt en behandelt de lesstof (of de theorie) door middel van concrete praktijkvoorbeelden. Inbreng vanuit uw eigen praktijk staat hierbij centraal. De theorie is ondersteunend bij het bespreken van praktijkproblemen.

Resultaten

Na het volgen van de cursus Directie UAV:

• Bezit u inhoudelijke kennis over de Uniforme Administratieve Voorwaarden voor de uitvoering van werken 1989 (UAV 1989).
• Kent u de basisprincipes van het aanbestedingsproces conform ARW 2005 en het UAR.
• Bent bekend met de RAW-systematiek.

Let op: Deze cursus wordt ook als maatwerk aangeboden voor de uitvoering van Technische installaties (UAV-TI 1992).

Gunnende partijen

• (Senior) inkopers
• Medewerkers aanbestedende diensten
• Tendermanagers
• Directievoerder
• Bestekschrijvers
• Ingenieurs

Inschrijvende partijen

• Aannemers
• Medewerkers aanbestedings-/contractteams
• Contractmanagers
• Projectmanagers
• Toezichthouders
• Werkvoorbereiders
• Hoofduitvoerders
• Calculators/kostendeskundigen
• Directievoerders
• Ingenieurs

Docenten

• De heer Ing. G. de Kaper, Management Consultant DGA, Europe Consulting Group
• De heer ing. G. Schenk, Verkeersmanager wegen, Rijkswaterstaat, Dienst Noord Nederland
• De heer ing. R.P.K. Mohansingh, eigenaar Environmental & Industrial Consultancy BV.
• De heer Ing. B.C. Admiraal, Sectorhoofd Grondgebiedzaken bij een gemeente
• De heer Ing. J. Boogert, projectmanager realisatie werken, Rijkswaterstaat, dienst Noord-Nederland
• De heer H. Berman, Senior Adviseur, Rijkswaterstaat
• De heer H.R. Petersen, directeur/eigenaar, Petersen Civiele Techniek
• De heer G.H. Peters, contractmanager, Rijkswaterstaat dienst IJsselmeergebied

Cursusduur

4 dagen

Certificaat

De opleiding wordt afgesloten met een PBNA-examen. Dit is een schriftelijk examen dat bestaat uit meerkeuzevragen. Als u voor dit examen een 'voldoende' resultaat behaalt en minimaal drie van de vier bijeenkomsten bijwoont, ontvangt u het PBNA-certificaat.

Lesmateriaal

• ARW 2005
• Uniforme administratieve voorwaarden
• Standaard RAW bepalingen 2005

Incompany

Reed Business Academy biedt deze cursus ook incompany aan. Voor meer informatie neemt u contact op met onze Klantenservice

Vervolgmogelijkheden

• Cursus: Introductie UAV-GC
• Cursus: UAV-GC opstellen en begeleiden
• Cursus: Werken met UAV en RAW
• Cursus: Leidraad aanbesteden
• Cursus: Deelnemen aan de concurrentiegerichte dialoog
• Cursus: Onderhandelen voor aanbesteders en aannemers

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Reed Business Academy - Ruimtelijke Ontwikkeling. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Bouwkunde (vastgoed)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help