Voorheen Eduhub

VJ Visual Production Certificaat

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
20
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus VJ Visual Production Certificaat bij SAE Institute gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
24 weken
Afronding:
Internationaal Certificaat van SAE Institute
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Rotterdam, Amsterdam

Beschrijving

De cursus VJ ‘Visual Production’ biedt een interessante blik in de keuken van het snel groeiende medium van de VJ en visuele producties. Het is een brede cursus die de nadruk legt op het creëren van beelden die speciaal gemaakt zijn om te passen bij een stijl of performance en die live worden getoond. Een breed scala aan methoden en technieken wordt geleerd waaronder: digitale videotechnieken, chroma key-technieken, 3D modeleren en high end motion graphic ontwerp. Voor de performer worden onderwerpen behandeld als: realtime software mixen, geavanceerde MIDI protocollen, mixers en multi screen projectiemogelijkheden. Dit alles aangevuld met een introductie tot de zakelijke kant van VJ producties biedt de cursus een ideale start voor iedereen die een carriere als Live Visual Producer ambiëren in clubs, concertzalen en partys.

SAE Institute’s VJ visual production certificate cursus is ontwikkeld in samenwerking met Resolume VJ software, en is ideaal voor mensen die:

  • Geïnteresseerd zijn in dit groeiende medium en alle ins en outs willen weten.
  • Die hun werk ‘live’ willen vertonen bij een club of dancing.
  • Experimenteren met visuele producties en daar verbetering in aan willen brengen.
  • Op de hoogte willen blijven van de snel groeiende technologische mogelijkheden van VJ’en en het creëren van visuele producties.


Duur van de opleiding

  • Deeltijd cursus voor de duur van 24 weken.


Theorielessen

  • Een les van 3 uur per week,
  • elke donderdag van 19:00 tot 22:00 uur


Praktijkmomenten

  • Individuele praktijkopdrachten met persoonlijke ondersteuning.
  • De praktijkfaciliteiten zijn voor onze studenten 6 dagen per week beschikbaar.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Functioneel ontwerp (media)

  • VJ Visual Producti… (Huidige training)

    SAE Institute

    € 1.495,- | 168 dagen

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help