Voorheen Eduhub

NIMA Sales-B in Zeeland

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
http://www.salesopleidingen.nl
Meer informatie

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus NIMA Sales-B in Zeeland bij Salesopleidingen.nl gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
6 maanden
Afronding:
NIMA Sales-B diploma
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
's-Hertogenbosch, Tilburg, Den Haag, Rotterdam, Dordrecht, Middelburg, Breda
Prijsinformatie:
 
op aanvraag

Beschrijving

Opleiding Nima Sales-B

Deze opleiding is een logisch vervolg op de opleiding Nima Sales-A. Nima Sales-B richt zich op ervaren accountmanagers en verkoopleiders.

Qua theoretische kennis wordt er meer van cursisten verwacht, daarom bevelen wij een vooropleiding op NIMA Sales-A niveau (of minimaal HBO-niveau) aan. Ook op het gebied van commerciële vaardigheden wordt er meer en zwaarder getoetst tijdens het Sales-B2 examen. Minimaal enige jaren ervaring in een verkoopfunctie is voor deze opleiding dan ook zeker een pre.

Startdata cursussen en examendata

Begin april 2010 start in Goes de verkorte opleiding voor het NIMA Sales-B diploma. Deze opleiding is bedoeld voor verkoopleiders, commercieel managers, en accountmanagers.

  • Woensdag 7 april 2010 start de opleiding in Goes (Hotel vd Valk Goes)
  • Iedere groep volgt vijftien cursusavonden van 19.00 uur tot 22.00 uur en twee zaterdagochtenden van 09.00 uur tot 12.00 uur (examentraining)
  • Naast de cursusavonden zal ook de voorbereiding de nodige tijd vergen.
    Reken op 4 tot 8 uur per week voor het lezen van de lesstof en het voorbereiden/uitwerken van cases
  • Ook deze opleiding start onder voorbehoud van voldoende aanmeldingen
  • Het theoretische examen (Sales B1) is gepland op 21 september 2010
  • De praktijkexamens (Sales-B2) worden ingedeeld vanaf september/oktober 2010

    Kosten en algemene voorwaarden

      • De opleidingskosten bedragen € 2.600,- (exclusief BTW)
      • Dit is inclusief studiemap, oefenexamens en huiswerkbegeleiding via internet
      • Aan te schaffen studieboeken plm. € 270,- (exclusief BTW)
      • Examenkosten Sales-B1 (schriftelijk) € 445,- (vrijgesteld van  BTW)
      • Examenkosten Sales-B2 (mondeling) € 600,- (vrijgesteld van BTW)
      • Prijsstelling NIMA examens en richtprijs benodigde boeken onder voorbehoud
      • De kandidaat dient zich zelf op te geven voor de beide NIMA-examens en de examengelden dienen rechtstreeks aan het NIMA te worden overgemaakt
      • Salesopleidingen.nl werkt bewust met kleine groepen. Dit verhoogt de interactie en garandeert dat iedere cursist de aandacht krijgt die hij of zij nodig heeft. Door dit beleid is het aantal beschikbare plaatsen echter beperkt. Dus meld je snel aan om zeker te zijn van een studieplaats!

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Sales management

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help