- Niveau:
- MBO+
- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 690,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 13
- Meer informatie:
- http://www.sbi.nl/trainingen-en-…
- Startdatum en plaats
- 10 oktober 2012, Doorn
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Effectief onderhandelen met uw bestuurder bij SBI Training & Advies gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Onderhandelen is een spel van geven en nemen. Beide partijen moeten immers tevreden zijn met het resultaat!
Daarom moet de OR in staat zijn om een brug te bouwen tussen de eigen belangen en de belangen van de bestuurder.
Dit klinkt simpel, maar onderhandelen is een ingewikkelde vaardigheid. Je moet namelijk heel goed weten wat je zelf wilt en tegelijk open staan voor de wensen van de ander. Dit levert meestal spanning en emotie op, zowel voor jezelf als voor je onderhandelingspartner. Om deze spanning te kunnen hanteren, moet je stevig in je schoenen staan.
Voor wie?
U bent lid van een ondernemingsraad (OR) of personeelsvertegenwoordiging (PVT). U treedt regelmatig op als woordvoerder in de overlegvergadering en wilt zich verder bekwamen in het onderhandelen.
Resultaat
Na deze training kent u de theorie rondom onderhandelen, hebt u inzicht in het onderhandelingsproces en is uw vaardigheid als onderhandelaar toegenomen. U weet waar u op moet letten bij de voorbereiding van een onderhandeling.
U kunt voor uw eigen belangen opkomen zonder de goede relatie in gevaar te brengen. Tevens weet u hoe u te werk moet gaan bij het zoeken naar oplossingen die voor beide partijen bevredigend zijn. Verder hebt u inzicht in wat u goed doet en wat u nog kunt verbeteren als onderhandelaar. Uw zelfvertrouwen aan de onderhandelingstafel neemt toe.
Werkwijze / inhoud
Theoretische inzichten met betrekking tot onderhandelen worden omgezet in praktische tips over hoe u een onderhandeling voorbereidt en welke tactieken u kunt gebruiken in de verschillende fasen van een onderhandelingsgesprek.
Onderhandelen leer je door te doen. Daarom wordt in deze training ook veel geoefend. We doen rollenspellen met reële onderhandelingssituaties. Daarnaast werken we aan noodzakelijke basisvaardigheden als: luisteren, samenvatten, doorvragen, argumenteren, invloed uitoefenen en assertief optreden.
De ochtend van de tweede dag brengt u uw eigen casuïstiek,een acteur biedt u tegenspel. Hij zal u tegenspel bieden in de rol van bestuurder en hij geeft u waardevolle tips. Uit de reacties van deelnemers blijkt dat het werken met een acteur wordt ervaren als een plezierig en leerzaam onderdeel van de training.
Kijk ook eens naar de volgende trainingen over dit onderwerp:
- Pittig discussiëren
- Met zelfvertrouwen in de OR
SBI training & advies partner voor de hele organisatie. De ondernemingsraad en pensioen specialist. Boek een OR cursus of training Pensioen in Zicht
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij SBI Training & Advies. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Mondelinge communicatie
SBI Training & Advies
€ 690,- | 2 dagen
Boertiengroep
€ 1.745,- | 3 dagen
Boertiengroep
€ 2.150,- | 4 dagen
YEARTH
€ 1.095,- | 2 dagen |
Vergouwen Overduin
€ 1.285,- | 3 dagen |
Intermediair Trainingen
€ 1.770,- | 2,5 dagen |
GITP Organisatieontwik…
€ 1.129,- | 2 dagen
Silent Speakers
In-company / Maatwerk | 3 dagen |
MKB Cursus & Training
€ 395,- | 1 dag
Geoplan cursussen en c…
€ 1.645,- | 2 dagen
Learnit Training
€ 850,- | 2 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven