- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 1.440,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 12 dagen
- Max. deelnemers:
- 15
- Meer informatie:
- http://www.scheidegger.nl/opleid…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de opleiding Vakopleiding Erkend Pedicure bij Scheidegger Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Schrijf je vóór 1 juni in voor deze opleiding en ontvang een stijlvolle Otazu-armband t.w.v. € 125,-! Vul de code: OTAZU in bij je betalingsgegevens. Lees hier meer.
Steeds meer mensen bezoeken vaak en graag een pedicure, omdat zij de verzorging van hun voeten prettig en belangrijk vinden. Als jij graag een gediplomeerd pedicure wilt worden of zelfs je eigen praktijk wilt opzetten, dan heb je na deze praktijkgerichte opleiding direct de vereiste papieren in huis. Je leert alles over de weefsels van de voet, de mogelijke aandoeningen en het verzorgen daarvan. In de lessen leer je alle voetbehandelingen toepassen in de praktijk, in samenwerking met je docent en medestudenten. Als je deze opleiding hebt afgerond, ontvang je het 'Vakdiploma Erkend Pedicure' van Scheidegger, dat aansluit bij de leerdoelen van KOC. Je kunt je daarna via Scheidegger aanmelden voor het landelijke examen bij Capabel of TCI, als je ook dit landelijk erkende vakdiploma wilt behalen. TCI staat als exameninstelling geregistreerd in het centraal register beroepsopleidingen (CREBO).
Je bent praktisch ingesteld en geïnteresseerd in (uiterlijke) verzorging. Daarbij wil je je specialiseren in de verzorging van voeten. Na deze opleiding kun je aan de slag als zelfstandige pedicure bij een bestaande praktijk, of je kunt je eigen praktijk beginnen.
Er gelden geen specifieke vooropleidingseisen. Inzet en motivatie zijn de belangrijkste voorwaarden. De opleiding wordt verzorgd op MBO-niveau.
Je gaat aan de slag met praktische theorie waar je ook echt iets aan hebt. Dus geen theorie om de theorie, maar kennis die je direct kunt toepassen op de praktijk. In deze opleiding staat juist het ontwikkelen van vaardigheden die je als pedicure moet hebben centraal. De module Voetbehandeling vindt plaats in een speciale praktijkruimte. Je dient voor deze opleiding zelf materialen aan te schaffen waar je als pedicure mee aan de slag kunt. Hierin zullen wij je adviseren. De kosten hiervoor liggen - afhankelijk van wat je kiest - tussen de € 200,- en € 450,-. Je hebt hiermee een zeer uitgebreid basispakket van professionele kwaliteit in huis.
Je krijgt toegang tot een professionele digitale leeromgeving: e-Connect. Hier vind je alle informatie over je opleiding en examens, en ook filmpjes met voorbeelden over hoe je te werk kunt gaan. Je kunt via e-Connect makkelijk communiceren met je medestudenten en je docent. Kenmerkend daarbij is de intensieve begeleiding door middel van de VAK-methode van Scheidegger. De combinatie van bijeenkomsten, een professionele online leeromgeving, een praktijkcoach en stimulerende docenten zorgt ervoor dat je ook daadwerkelijk je diploma behaalt. Daarom bieden wij graag een examengarantie! Opzet van de opleiding
De opleiding bestaat uit 4 modules van 8 lessen. Elke module heeft 6 bijeenkomsten en 2 e-Learninglessen. In de e-Learninglessen bereid je je voor door opdrachten te maken die klassikaal worden besproken.
Je wordt begeleid door een praktijkcoach, bij wie je met al je vragen terechtkunt. In de lessen word je goed voorbereid op de examenopdrachten. Een ervaren docent legt de theorie uit en vertaalt die naar de dagelijkse praktijk. Dat maakt de lessen zeer afwisselend en motiverend. Scheidegger weet dat dit een belangrijke voorwaarde is om een opleiding succesvol af te ronden.
Je rondt de modules af met een praktijkexamen, praktijkgericht examen of een praktijkgerichte opdracht. Als je alle modules met een voldoende afrondt, dan ontvang je het officiële diploma 'Vakopleiding Erkend Pedicure' van Scheidegger Opleidingen. De examens sluiten perfect aan bij de leerdoelen van de landelijk erkende examens van TCI (zie www.tci-examens.nl).
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Scheidegger Opleidingen. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 26.822 trainingen en opleidingen in Pedicure
Scheidegger Opleidingen
€ 1.440,- | 12 dagen
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 1.620,- | Thuisstudie
NTI
€ 142,50 | Thuisstudie
Da Vinci College
€ 2.195,-
Scheidegger Opleidingen
€ 880,- | 6 dagen
NHA Thuisstudies
€ 899,- | Thuisstudie
NHA Thuisstudies
€ 899,- | Thuisstudie
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 1.818,- | Thuisstudie
Scheidegger Opleidingen
€ 1.200,- | 9 dagen
Scheidegger Opleidingen
€ 1.440,- | 12 dagen
NHA Thuisstudies
€ 379,- | Thuisstudie
Scheidegger Opleidingen
€ 1.440,- | 24 dagen
LOI (Leidse Onderwijsi…
€ 1.156,- | Thuisstudie
Scheidegger Opleidingen
€ 1.200,- | 9 dagen
Scheidegger Opleidingen
€ 1.440,- | 12 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven