- Niveau:
- HBO+
- Kosten:
- € 2.600,- Vrijgesteld van BTW
- Totale lesduur:
- 3 dagen
- Max. deelnemers:
- 20
- Meer informatie:
- http://www.tiasnimbas.edu/Master…
- Startdatum en plaats
- 11 juni 2012, Warandelaan 2, 5037 AB, Tilburg. +1 andere startdata
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de opleiding Master Class Leiderschap voor de Non-Profit Sector bij TiasNimbas gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
In deze 3-daagse Master Class Leiderschap voor de Non-Profit Sector staat uw rol als leider centraal, ook aan de hand van uw eigen vraagstukken. Klassieke en inzichten van 'vandaag en morgen' in leiderschap krijgt u gepresenteerd aan de hand van de nieuwste wetenschap en beschikbare praktijkcases.
De Master Class Cyclus is bedoeld voor managers die hun kennis en inzichten ter discussie willen stellen en willen toetsen aan de state-of-the-art inzichten van dit moment.
U ontwikkelt een vernieuwd management- en leiderschapsrepertoire waarmee u de prestaties van uw eigen organisatie kunt vergroten.
Het spreekt voor zich dat uw eigen toegevoegde waarde hierdoor toeneemt.
Non-profit en publieke organisaties stellen hoge eisen aan hun leidinggevenden. In de eerste plaats geeft u richting aan de activiteiten van uw organisatie. Verder zorgt u dat er beweging op gang komt en blijft u sturen. En, u bewaakt de samenhang van alles wat onder uw leiding tot stand komt. Deze verschillende taken doen een beroep op veel verschillende competenties. Hebt u die in huis? Kunt u die ontwikkelen? En bent u nieuwsgierig naar hoe anderen dit doen?
In deze master class staat uw rol als leider centraal, ook aan de hand van uw eigen vraagstukken. Klassieke en inzichten van 'vandaag en morgen' in leiderschap krijgt u gepresenteerd aan de hand van beschikbare wetenschap en praktijkcases. Inhoudelijk richten we ons op de volgende thema's.
Het bepalen van een richting voor een organisatie is een delicate aangelegenheid. Geeft u in een enkele slagzin de hoofdzaak aan en laat u de rest over aan uw mensen of schrijft u tot in detail voor wat u van iedereen verwacht? Hoeveel speelruimte laat u anderen en waar houdt die op? Dergelijke vragen zult u als leidinggevende moeten beantwoorden. Zij hebben grote invloed op de mate waarin u een beroep doet op de creativiteit van uw mensen. Een beroep doen op de creativiteit van anderen staat gelijk aan het schenken van vertrouwen. Tegelijkertijd weet u dat u zelf eindverantwoordelijk blijft. Hoe gaat u om met deze balans?
Generatiespanningen in organisaties worden steeds duidelijker. Hoe zorgt u ervoor aansluiting te houden bij nieuwe generaties en hen te binden en te motiveren. Hoe zorgt u ervoor niet als stereotype (post-)babyboomer weggezet te worden?
Ook het in beweging brengen van een organisatie kan op vele manieren. Hier gaat het om vraag wie de rol van voortrekker vervult. Trekt u zelf de kar of laat u uw mensen zelf beweging creëren? Hoe houdt u vervolgens de gewenste beweging op gang? Ongetwijfeld kent u de theorie van 'de situationele manager'. De praktijk laat echter zien dat die theorie op vele manieren kan worden toegepast.
Tot slot gaan we aan de hand van recent onderzoek in op de drijfveren van leiders. Eén van de belangrijkste bevindingen van dit onderzoek betreft 'macht' als drijfveer. Eenvoudigweg de zucht naar macht blijkt een veel grotere rol te spelen dan veel andere motieven en factoren. Een interessante bevinding waar we graag met u over willen doorpraten.
Na afloop van de Master Class Leiderschap voor de Non-Profit Sector ontvangt u een certificaat van deelname van TiasNimbas Business School.
De prijs van de Master Class Leiderschap bedraagt € 2.600,-. Prijzen zijn inclusief dagarrangement (opleidingsfaciliteiten, lunches, koffie, thee en fris) en literatuur, maar exclusief diners en hotelovernachtingen.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij TiasNimbas. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 26.824 trainingen en opleidingen in Leiderschap
TiasNimbas
€ 2.600,- | 3 dagen
IMC Mensontwikkeling
€ 5.975,- | 8 dagen
Veldhuis Opleidingsadvies
€ 1.095,- | 2 dagen
Amelior
€ 4.380,- | 16 dagen
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
Avans+
€ 5.990,- | 28 dagen
Avans+
€ 9.990,- | 44 dagen |
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven