- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 359,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 25
Tip:
Meer info over programma, startdatum, locatie en prijzen?
Of vraag een in-company offerte aan bij meerdere aanbieders.
Trainiac Training & Advies is het onafhankelijke trainings- en adviesbureau gespecialiseerd in medezeggenschap. Wij verzorgen trainingen, advies en begeleiding van medezeggenschapsorganen, directieleden en HR-professionals.
Heb je de training Training Inzicht in HRM/Personeelsbeleid voor de Ondernemingsraad (OR) gevolgd bij Trainiac Training & Advies? Help anderen door je ervaring te delen op Springest!
Springest doneert € 1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring.
"HRM" of "HR" is een term die je steeds meer hoort in organisaties. Het staat voor Human Resource (Management) en wordt in Nederland beschouwd als de belangrijkste visie op personeelsmanagement. HRM gaat er vanuit dat werknemers geen kostenpost zijn, maar een bron van inkomsten. In HRM wordt er tevens vanuit gegaan dat personeelsmanagement een integraal onderdeel is van het strategisch beleid van de organisatie. Ofwel...het personeelsbeleid is gericht op integratie van het werknemers- en het organisatiebelang.
In deze 1-daagse training gaan we in op de verschillende aspecten van HRM. Tevens zullen wij aan de hand van he…
Trainiac Training & Advies is het onafhankelijke trainings- en adviesbureau gespecialiseerd in medezeggenschap. Wij verzorgen trainingen, advies en begeleiding van medezeggenschapsorganen, directieleden en HR-professionals.
"HRM" of "HR" is een term die je steeds meer hoort in organisaties. Het staat voor Human Resource (Management) en wordt in Nederland beschouwd als de belangrijkste visie op personeelsmanagement. HRM gaat er vanuit dat werknemers geen kostenpost zijn, maar een bron van inkomsten. In HRM wordt er tevens vanuit gegaan dat personeelsmanagement een integraal onderdeel is van het strategisch beleid van de organisatie. Ofwel...het personeelsbeleid is gericht op integratie van het werknemers- en het organisatiebelang.
In deze 1-daagse training gaan we in op de verschillende aspecten van HRM. Tevens zullen wij aan de hand van het in uw organisatie gevoerde (HRM-)personeelsbeleid kijken naar de eventuele aandachtspunten en op welke manier de ondernemingsraad een bijdrage kan leveren aan een personeelsbeleid dat bijdraagt aan het werknemers- en het organisatiebelang.
Naast dat wij ingaan op het HRM-beleid in uw eigen organisatie zullen we ook uitgebreid aandacht besteden aan uw rol als ondernemingsraad ten aanzien van het HRM-beleid.
Deze OR- training helpt u als OR-lid om meer inzicht te krijgen in het personeelsbeleid binnen uw organisatie. In deze training schakelen wij continu tussen de theorie en de praktijk, waardoor u op een snelle en efficiënte wijze inzicht krijgt in het personeelsbeleid. Deze OR-training is zowel geschikt voor leden die hun kennis over de HRM willen bijspijkeren als voor nieuwe OR-leden.
Deze OR-training is uitermate geschikt voor leden van de ondernemingsraad en/of de HR-commissie van de ondernemingsraad.
De totale maatwerk OR training bedraagt 1 dag. Wij zijn in staat deze training te verzorgen in uw eigen organisatie. Natuurlijk is het ook mogelijk de trainingslocatie te laten verzorgen door Trainiac Training & Advies. Wij bespreken graag met u de mogelijkheden.
EXTRA: Naast deze training krijgt u de mogelijkheid om een jaar lang kosteloos gebruik te maken van onze telefonische helpdesk waar u met al uw actuele vragen op het gebied van medezeggenschap terecht kunt.
Geen hogere kosten na verdwijnen van de GBIO-subsidie
Op 1 januari jl. is het GBIO opgeheven. Hiermee is ook de
subsidie verdwenen die ondernemingsraden konden krijgen voor
OR-trainingen. Door deze verandering is het mogelijk dat de kosten
voor OR-trainingen bij de voormalig GBIO-trainingsbureaus zullen
stijgen.
Trainiac Training & Advies hanteert hoge kwaliteitseisen,
echter hebben zijn wij altijd onafhankelijk geweest en willen dat
ook graag blijven. Om deze reden waren wij niet aangesloten bij het
GBIO en was het dus niet mogelijk om subsidie te ontvangen voor
onze OR-trainingen.
Wij zijn in staat OR-trainingen te verzorgen zonder subsidie, tegen de in 2012 marktconforme tarieven. U zult hierdoor bij Trainiac Training & Advies in 2013 op geen enkele manier financieel hinder ondervinden van het verdwijnen van het GBIO en de hierbij behorende subsidie!
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneren wij € 1,- aan Stichting Edukans.
Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneren wij € 1,- aan Stichting Edukans.
HR opleidingen met resultaat. Amsterdam, Breda, Utrecht, Zwolle, Rotterdam
Gemiddeld beoordeeld met een 8. Vraag direct de brochure aan!
Op Springest vind je 30.913 trainingen en opleidingen, bekijk de top 10 gerelateerd aan Personeelsmanagement:
Thuisstudie | € 1.795,- | International Man...
€ 3.850,- | 6 dagen | 8,2 | Nathans|Rijnconsult
€ 1.150,- | 3 maanden | ISBW Opleiding & ...
€ 3.850,- | 6 dagen | Nathans|Rijnconsult
€ 2.500,- | 6 dagen | Elysisch Talent
€ 1.195,- | 3 maanden | ISBW Opleiding & ...
€ 2.500,- | 6 dagen | 9,5 | Elysisch Talent
€ 2.490,- | 4 dagen | Pro Education
€ 5.799,- | 10 dagen | GITP Organisatieo...
Abonneer je op onze nieuwsbrief voor persoonlijke ontwikkeling en ontvang maandelijks een update met artikelen, tests en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven