- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 125,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 13
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Johan
“Boeiende en actieve training bij ons op kantoor. Goede voorbeelden en genoeg ruimte voor eigen vragen. De trainer was goed op de hoogte van Excel in d”
Deze training is praktisch, nuttig en ontzettend leuk om mee te maken. Door goed uit de praktijk genomen voorbeelden wordt u vanaf de basis wegwijs gemaakt. En, we voeren alle formules en celreferenties zelf in, zonder gebruik te maken van de Wizards. Als ware Excel kenner zult u de training afronden.
Excel is leuk, krachtig en ontzettend uitdagend. Althans, met de juiste basis kennis. In de training komt naast deze grondige basis, ook het formuleren van conditionele opmaak, datavalidatie, draaitabellen en draaigrafieken, scenariobeheer, het uitwisselen van data tussen verschillende programma’s en (ingewikkelde) formules zoals logische tests, operatorvergelijkingen en horizontaal zoeken aan bod.
De trainer staat altijd open voor meegenomen bestanden en specifieke problemen, ook van conceptuele aard.
Na de training gaat u naar huis met een hoop nieuwe kennis, een werkboek én een e-mail adres waarop u achteraf vragen kunt stellen. Zo kunt u uw trainer ook na de training nog eventjes inzetten. Meer informatie over deze standaard dienstverlening vindt u op de Werkwijze pagina.
1 dag
Kijk voor onze tarieven op http://trendon.nl/diensten/trainingen/tarieven.html
Gemiddeld cijfer voor Excel 2003/2007/2010
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Microsoft Excel
Trendon
€ 125,- | 1 dag |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven