Henk Rigter |
Algemeen:
9
|
12-08-11
Locatie: 8
Trainer: NVT
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“Deze training was een leerzaam traject waarin vooral het ervaren voorop stond. Ze raakt daarbij aan de diepere/oudere lagen van de persoonlijkheid, waar de bronnen liggen van onze communicatiestijl en onze persoonlijke effectiviteit. Emotief leren dus en dat gaat er dus af en toe emotioneel aan toe. Hans weet met al zijn ervaring de groepsprocessen stevig, en met relativerende humor in goede banen te houden, zodat het individu en het collectieve leerproces nooit in het gedrang komen.
Wat je er zelf in gooit komt er ook weer uit, al ben je daarin ook afhankelijk van je medecursisten. Al met al is het een intensief leertraject dat je in alle soorten (werk/privé)relaties van pas komt. Ik zelf (50+) bracht zeker al de nodige werk- en levenservaring mee, maar bleek niet te oud om stevig te ervaren en daarvan te leren.
De training raad ik je aan als je zoekt naar de essentie van effectief communiceren voor jou en daarbij persoonlijke verandering en groei niet uit de weg wilt gaan. ”
Johan |
Algemeen:
8
|
10-07-11
Locatie: 8
Trainer: 9
Inhoud: 8
Organisatie: 8
“Toelichting: Een verdomd interessante cursus. Waarom reageer jij en anderen zoals je reageert? Op het werk, maar ook privé. Dan blijkt er toch wel heel veel vanuit automatische systemen in jezelf te komen, die zich door allerlei persoonlijk ervaringen (met name vanuit het verre verleden) zich hebben gevormd. Het onderbewustzijn speelt daarbij een sterke rol. Bij elke persoon is dit anders. Hans laat je zien en merken waar dit vandaan komt. Ik wist dit al voor een groot gedeelte, maar het is nu nog duidelijker geworden. Het kwartje 'waarom' is nu wel duidelijk gevallen. Vandaar uit ontstaat de weg van begrip over dat gedrag van jezelf en van anderen. Daardoor ontstaan mogelijkheden om daar dan bewuster mee rekening te houden. Hierdoor kom je beter in contact met jezelf en anderen en dat is de sleutel om meer te bereiken. Zowel op je werk, als privé. Het toepassen daarvan is niet makkelijk, maar gelukkig hoeft dat niet. Het is weg die zich geleidelijk moet ontwikkelen . Ik ben de weg op gegaan en hoop dat ik het punt zal bereiken dat het vanzelf gaat. Ik ben in ieder geval alvast onderweg...”
Joan |
Algemeen:
9
|
07-07-11
Locatie: 8
Trainer: 10
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“Deze training was voor mij een unieke belevenis. Samen met Hans en mijn mede-cursisten ben ik aan een reis begonnen die mij heeft laten ervaren wat nodig is voor een goede communicatie.
Daarbij komen ook je valkuilen aan bod. Dat laatste was voor mij best confronterend maar is alleen maar goed. Uiteindelijk hebben maar weinig mensen leren fietsen zonder daarbij te vallen, toch?.
Bij Hans ben je in goede handen. Door zijn bevlogen en unieke manier van training geven, weet hij de juiste snaar te raken en komt datgene bij de groep naar boven wat nodig is om de cursus tot een succes te maken.”
Miranda |
Algemeen:
9
|
06-07-11
Locatie: 8
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 8
“Ik zal zeker nog vaak terug denken aan deze training en de speciale momenten die ik heb mogen ervaren tijdens en door deze training! Ik heb niet eerder een training mogen (of gevonden) dat zowel het zakelijke aspect van communiceren alswel de communicatie in je privéleven aantikt. Echt Hans, complimenten!!! En bedankt voor de ervaring!”
Sylvia Limburg |
Algemeen:
9
|
06-07-11
Locatie: 9
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“Deze training heeft mij een heleboel inzichten gegeven. Ik ging er heen met het idee dat ik elke dag een hoop theorie zou hebben en handvaten zou krijgen om met diverse zaken om te leren gaan. De training verliep compleet anders dan verwacht. Geen enkele dag was hetzelfde. Tuurlijk kregen we theorie maar eigenlijk was het de groep die in grote lijnen bepaalde wat de dag zou brengen. Dat waar de groep behoefte aan had werd aangepakt. Ik heb geleerd eerlijk naar mezelf te kijken en te luisteren. Hierdoor ben ik nu in staat om zonder al teveel emotie om te gaan met het gedrag van andere mensen (dat was 1 van mijn leerdoelen) en ik heb geleerd om niet teveel druk op mezelf te leggen dat alles perfect moet zijn (een ander leerdoel). Hans is een trainer als geen ander. Hij geeft de training met heel zijn hart en ziel. Daardoor komt hij zeer gedreven, enthousiast en zeker professioneel over. Mede door hem heb ik mij veilig genoeg gevoeld om al mijn emoties te tonen als deze naar boven kwamen en hij heeft mij gestimuleerd er mee aan de slag te gaan. Veiligheid binnen de groep staat voor alles in deze training. De groep die samengesteld word voor de training is zeer divers. Hierdoor kom je met verschillende typen mensen en leerdoelen in aanraking wat de training zeer divers en leerzaam maakt. Door de hechtheid van de groep was de laatste dag best emotioneel en hadden we eigenlijk allemaal moeite om afscheid te nemen van mekaar. Al met al was dit een training die ik nog nooit eerder mee heb gemaakt en ik ben ontzettend blij dat ik er deel van uit heb mogen maken.”
Jasper van Zanten |
Algemeen:
10
|
15-09-10
Locatie: 9
Trainer: 10
Inhoud: 10
Organisatie: 10
“Niet gedacht dat deze training zoveel positieve invloed zou hebben op zowel mijn werk- als mijn privé leven.
Bedankt!”
Marlies |
Algemeen:
9
|
22-07-10
Locatie: 9
Trainer: 10
Inhoud: 10
Organisatie: 9
“Voordat ik aan de training begon dacht ik dat ik zou leren om anderen beter te begrijpen, tijdens de training kwam ik er al snel achter dat ik vooral mezelf ging begrijpen! De training geeft je veel inzicht in hoe je je op stelt, wat je eigen (automatische) reacties op anderen zijn en hoe je overkomt op anderen. De training zet je aan het denken en geeft je een nieuwe kijk op communicatie. Hoe kan ik me zo opstellen dat anderen zich gehoord voelen en dat ik zelf ook gehoord wordt, hoe kan ik mijn communicatie inzetten om te komen waar ik wil?
De kleine groep en de duur van de training maken dat er ruimte is om allerlei zaken te bespreken en dat er voldoende ruimte is voor iedereen om persoonlijke feedback en tips te krijgen, die vaak verpakt zijn in kleine eye-openers met soms grote (positieve) impact.
Een absolute aanrader voor iedereen!”
Mariëlla |
Algemeen:
9
|
18-07-10
Locatie: 9
Trainer: 9
Inhoud: 10
Organisatie: 9
“Wanneer je daadwerkelijk alle facetten omtrent jouw communicatie met anderen wil verbeteren, zowel privé als zakelijk, dan is deze training een groot cadeau voor jezelf! In een kleine groep waar je jezelf snel veilig voelt wordt je op humoristische wijze geconfronteerd met het feit dat je anderen niet kunt veranderen, maar wel jouw benadering in communicatie naar anderen. Hans \'t Hart leert je stapsgewijs, wat gepaard gaat met een lach en een traan, hoe je de DISC en Zoomers jezelf eigen kunt maken. Hans (en natuurlijk mijn medecursisten).... Bedankt!! Ik ben absoluut een rijker mens geworden!!!”
Suzanne |
Algemeen:
8
|
15-07-10
Locatie: 8
Trainer: 8
Inhoud: 8
Organisatie: 8
“In de cursus ervaar je hoe je op anderen overkomt en krijg je direct tips. Het fijne aan de cursus is dat iedereen voor zichzelf kan vinden wat die zoekt. De trainer geeft iedereen persoonlijk coaching terwijl je je in een groep bevind. Door de interactie leer je ook veel van de anderen in je groep. ”
Marry |
Algemeen:
10
|
31-05-10
Locatie: 10
Trainer: 10
Inhoud: 10
Organisatie: 9
“In deze training wordt je geconfronteerd met het effect van je eigen communicatie op anderen en van anderen op jezelf, verbaal en non-verbaal. Je ervaart hoe het anders, en beter, kan. De cursusleider weet een sfeer te scheppen waarin de cursisten zich veilig voelen en zich durven uiten. Stukje bij beetje krijgen de cursisten meer inzicht en veranderen het eigen gedrag. Door de inzet van acteurs krijgt dit veranderingsproces een extra stimulans.
De praktische aanpak van deze intensieve cursus zorgt voor een aantoonbaar resultaat.”
E.K. van der Mooren |
Algemeen:
9
|
16-02-10
Locatie: 7
Trainer: 10
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“Ik vond het een zeer goede en gedegen training. Niet alleen tips en zeker geen trucs, maar leren verbinding te maken met de mensen om je heen en daardoor elkaar beter begrijpen en respecteren. Dit geeft zowel in je werk als in je privéleven een enorme verrijking in denken en handelen. Je moet niet bang zijn om in de spiegel van je eigen ziel te kijken maar Hans zorgt altijd voor een vangnet. Het was veilig en goed om in een kleine groep hiermee aan slag te gaan. Ik heb het als zeer positief ervaren.”
R. Zegveld |
Algemeen:
8
|
09-02-10
Locatie: 8
Trainer: 10
Inhoud: 9
Organisatie: 8
“Ik vond het een uitermate nuttige cursus voor mij. In de relationaire sfeer denk ik in de toekomst hier veel aan te hebben.
Vooral het inleven in de ander was voor mij een boeiend en interessant gedeelte van de cursus.
Ik ben blij dat ik de cursus heb gevolgd.”
Quirina de Gier, Kanwel Interim Office Support |
Algemeen:
9
|
29-12-09
Locatie: 9
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“In een redelijke korte tijd van 7 trainingen van een dag en een terugkomdag heb ik veel geleerd over het omgaan en positief beïnvloeden van de communicatie waarin sprake is van emotionele spanning. De training die wordt gegeven in een kleine setting van maximaal 8 deelnemers is zeer doeltreffend. Je leert van elkaar en je leert door te voelen en te ervaren.
Hans 't Hart is een zeer deskundig, integer en humoristisch. Hij zoekt wel je grenzen op en confronteert je met je valkuilen. Pijnlijk, ja. Leerzaam zeer zeker. In de dagelijkse praktijk pluk ik de vruchten van deze training. Ik kan Hans van harte bij je aanbevelen.
Twijfel je nog, neem dan je kans om een vrijblijvend kennismakingsgesprek met hem aan te vragen.”
Jayton van den Berg |
Algemeen:
10
|
20-12-09
Locatie: 9
Trainer: 9
Inhoud: 10
Organisatie: 9
“Deze training is echt geweldig! Die driedubbele impact heeft ie zeker. Deze training heeft nu al mijn leven veranderd in positieve zin, zowel als op het werk als in privé.
Dit is geen training waar je veel theorie aanhoort, bespreekt en studeert, maar waar je lekker veel kan oefenen en direct in de praktijk kan brengen en oefenen. De kennis die je hier mee krijgt zal je niet meer vergeten zoals vele trainingen, workshops etc.
Ik kan je vertellen dat deze training meer dan driedubbel het geld waard is! Echt een topper dus! ”
Walter |
Algemeen:
8
|
26-07-09
Locatie: 9
Trainer: 8
Inhoud: 6
Organisatie: 9
“Een training die je leven op zijn kop zet. Best wel confronterend maar daardoor ook zeer leerzaam. Je wordt niet doodgegooid met allerlei mooie theorieën maar de trainer zet alles in het werk om de theorie ook daadwerkelijk persoonlijk te ervaren.
Doordat we samenkwamen in een klein groepje was er voldoende aandacht voor iedereen. Door de open sfeer konden we bovendien erg veel van elkaar leren. Na afloop van de training duizeld het even maar inmiddels hebben alle ervaringen een plaats gevonden.
Een aanrader als je niet te bang bent voor de confrontatie met jezelf.”
Laurens van Run |
Algemeen:
8
|
21-07-09
Locatie: 8
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 8
“De training van Triple Impact vind ik erg goed, doordat je veel inzicht in je eigen doen en laten krijgt. Doordat er veel wordt stilgestaan bij persoonlijke behoeften van de cursisten wordt het maximale eruit gehaald. Hierdoor kan de training soms confronterend zijn. Dit zorgt echter voor een goede band met de andere personen en leert je weer nieuwe denkwijzen.
Op mijn werk hebben nu drie mensen deze training voltooid en het resultaat hiervan is dat wij als team nog beter functioneren. Ik zou deze training aan iedereen willen aanraden!”
Saskia |
Algemeen:
9
|
08-07-09
Locatie: 10
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“In een kleine groep, met veel vaart en humor en onder kundige leiding van een gedreven en ervaren trainer, leer je jezelf en anderen beter begrijpen. Ik kan deze training van harte aanraden. Kreeg veel inzicht in de manier waarop ik communiceer en mezelf presenteer en het effect daarvan op anderen. Het voortdurend oefenen van praktijksituaties en het werken met acteurs helpt echt en werkt diep door.
Pittige training, maar bijzonder waardevol! ”
Suzanne |
Algemeen:
9
|
05-07-09
Locatie: 9
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“De training is zeer effectief en leert je situaties vanuit een andere invalshoek te bekijken. Dit wordt bereikt door een praktijkgerichte benadering van onder andere oefensessies, rollenspellen en externe acteurs. De trainer is zeer bekwaam, gedreven en enthousiast en kan problemen en knelpunten bij deelnemers op een manier oplossen die het beste past bij de deelnemer. Hij neemt alle tijd voor de groep en stelt zich erg open op wat positief werkt op de groep.
De groepsgrootte is perfect om voldoende interactie te hebben en om ieder individueel aan bod te laten komen.
De training gaat dieper dan wat in eerste instantie het probleem lijkt en daardoor leer je echt anders te kijken naar situaties. Erg confronterend maar ik heb vrijwel direct een positieve verandering bij mijzelf ervaren! Een echte aanrader!”
Dolf Gerritse |
Algemeen:
9
|
27-06-09
Locatie: 9
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“Ik heb deze training uitgezocht om als mid career professional mezelf te kunnen doorontwikkelen op persoonlijk gebied. De door Triple Impact ontwikkelde methode legt de focus op persoonlijkheid, karakter en het omgaan met eigen remmingen en "beren op de weg". Door onze groepsgrootte (6 man) en frequentie van bijeenkomen (wekelijks) heeft iedere deelnemer ruime tijd en aandacht gekregen om zijn leerdoelen op gebied van persoonlijke effectiviteit te behalen. Ik raad deze cursus aan alle voor mensen die merken dat het niet altijd lukt hun enthousiasme, energie en mogelijkheden ten volle te kunnen gebruiken. Ik kijk met veel genoegen terug op de cursus en gebruik het geleerde dagelijks zowel in mijn privé als tijdens mijn werk.”
Mark Boschman |
Algemeen:
9
|
07-06-09
Locatie: 9
Trainer: 10
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“De training van Triple Impact is zeer waardevol en nuttig. Als je dacht je zelf goed te kennen dan is dat beeld na deze training toch echt veranderd. En dan op een positieve manier. De training geeft inzicht in je eigen (communicatie)gedrag en de weerslag daarvan op anderen.
De trainingsopzet (een groep van 7 personen en 8! trainingdagen) is er op gericht om vaardigheden aan te leren. Door de groepsgesprekken wordt er continu geoefend met de opgedane theoretische kennis. Dit is soms confronterend voor jezelf maar door de grote deskundigheid en de lange ervaring van trainer Hans wordt dit zeer goed opgepakt en uitgepraat. Er is dus veel ruimte en tijd voor persoonlijke aandacht en begeleiding.
Hans is een ervaren trainer en staat met veel enthousiasme en humor voor de groep. Een echte aanrader!”
Danny de Groot |
Algemeen:
9
|
05-06-09
Locatie: 10
Trainer: 9
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“De cursus heeft inzicht gegeven in mijn eigen persoonlijkheid. Ik heb geleerd om mijn eigen denkbeelden te respecteren maar ook die van anderen.
Het is een leuke maar ook confronterende cursus. De trainer is in staat om op correcte maar soms ook humoristische manier hier mee om te gaan.
Als je je persoonlijke effectiviteit wilt verbeteren, is dit een echte aanrader!”
Bert |
Algemeen:
9
|
03-06-09
Locatie: 9
Trainer: 10
Inhoud: 10
Organisatie: 10
“Training is bijzonder confronterend, maar als je de flexibiliteit en het lef op kunt brengen, dan leer je jezelf en je omgeving beter begrijpen. Binnen de training heb ik veel respect, maar ook een zeer kritische houding ervaren van de deelnemers. Hans (de trainer) is bijzonder kundig en scherp in de begeleiding van de groep, maar ook om uiteindelijk de vinger op de zere plek te leggen van individuele deelnemers (vaak waar je 'm zelf niet verwacht had!). Complimenten!!”
Rene |
Algemeen:
10
|
31-05-09
Locatie: 9
Trainer: 10
Inhoud: 10
Organisatie: 10
“Deze training is geweldig. In de loop van 7 weken training leer je jezelf en anderen beter kennen en inschatten. De nadruk van deze training ligt op het (h)erkennen van je eigen persoonlijke blokkades en hoe je hier mee om kan gaan. Trainer Hans 't Hart weet feilloos je vinger op je gebreken te leggen en geeft je een oplossingsrichting.
Doordat het aantal cursisten beperkt is, is er voldoende persoonlijke aandacht voor elk cursuslid. Deze training is iedereen aan te raden!”
Age |
Algemeen:
9
|
29-05-09
Locatie: 9
Trainer: 10
Inhoud: 9
Organisatie: 9
“Een hele goede training, met de nadruk op training: je leert omgaan met je eigen ervaringen en met die van anderen. En doordat het een training is met een kleine groep leer je omgaan met andere persoonlijkheden. Heel praktisch dus en ik vind het resultaat daardoor veel beter dan van een individuele training die ik enkele jaren geleden ergens anders volgde.
De trainer Hans 't Hart is geweldig: hij weet overal raad mee. Hij spiegelt de deelnemers en legt het daardoor problemen terug in de groep om op te lossen. En dat alles doorspekt met humor! Nu na zes weken kijk ik met plezier op de training terug en uiteraard ook doordat ik er echt dagelijks iets aan heb. En regelmatig herhaal ik zaken voor mijzelf door de Zoomers. Had ik dit maar jaren eerder gedaan... een echte aanrader dus!”
Jelle Folkeringa |
Algemeen:
9
|
27-05-09
Locatie: 10
Trainer: 9
Inhoud: 8
Organisatie: 9
“Ik heb de training gevolgd in een kleine groep van verschillende personen; dit betekende dat er ruim de tijd was om iedereen aandacht te geven en dat je veel leerde van een ander. De locatie was zeer goed: tegenover station Amersfoort; zeer centraal in het land dus en goed te bereiken. Ook de catering was overigens goed verzorgd!
Wat trainer betreft: we hadden niet alleen te maken met een goede psycholoog die goede, diepe vragen stelde; maar ook op twee cursusdagen met acteurs die rollenspellen met je oefenden en zichzelf ook goed konden verplaatsen in de ander.
Kortom: een cursus die eigenlijk iedereen moet doen; je wordt er persoonlijk en in je werk sterker van!”
John |
Algemeen:
9
|
11-11-08
Locatie: 9
Trainer: 10
Inhoud: 10
Organisatie: 9
“De training vond plaats in een setting van 7 personen op een fraaie Regardz-locatie dichtbij het station van Amersfoort. Helemaal perfect! Triple Impact is overigens het bureau van psycholoog Hans 't Hart. Hij combineerde tijdens de training slim zijn grondige kennis van de DISC (profieltest) en andere psychologische kennis. Dat deed hij erg doeltreffend. Resultaat was dat ik tijdens de training regelmatig tegen dezelfde blokkades aanliep als op mijn werk. Dat had ik van tevoren niet verwacht. Hans reageerde telkens (bij iedereen overigens!) erg scherp en reikte mij nuttige info toe zodat ik hier in het vervolg overheen kan stappen. Ik ben erg blij met alles wat ik geleerd heb. Thanx.”