Voorheen Eduhub

Klantgericht handelen en denken

Locatie:
In-company / Maatwerk
Kosten:
Totale lesduur:
12
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Klantgericht handelen en denken bij Tromer Training en Coaching gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
1 dag
Afronding:
certificaat
Soort locatie:
In-company / Maatwerk
Regio('s):
Amsterdam, Haarlemmermeer, Alkmaar, Haarlem

Beschrijving

Het succes van uw organisatie valt of staat met de kwaliteiten van uw medewerkers. Tromer Consultancy ontwikkelt de kwaliteiten van medewerkers op het gebied van management, commercie en communicatie. Tijdens resultaatgerichte maatwerktrainingen en individuele ontwikkelingstrajecten leren uw medewerkers wat nodig is om effectief te kunnen werken. 
Of het nu gaat om nieuw gedrag aanleren, kennis en vaardigheden (her)ontdekken of meer zelfvertrouwen krijgen: een training is een effectief middel om doelgericht te leren en te veranderen.
Tromer Consultancy verzorgt resultaatgerichte maatwerktrainingen op een door u gekozen locatie. Stuk voor stuk praktijkgerichte trainingen met een helder doel en plan van aanpak. De inhoud van elke training wordt afgestemd op uw specifieke vraag en de individuele leerdoelen van de deelnemers.

Bij de dagelijkse omgang met klanten komt veel kijken. Wat vindt de klant belangrijk? Hoe wil hij behandeld worden? Welke verwachtingen heeft de klant? Welke kwaliteiten van de organisatie en medewerkers sluiten hierbij aan? Hoe is de communicatie, houding en uitstraling naar de klanten? Hoe wordt omgegaan met klachten? U leert om door de ogen van de klant naar uzelf en uw organisatie te kijken.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Klantgerichtheid

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help