- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 1.245,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 3 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
- Meer informatie:
- http://www.twice.nl/opleiding/20…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Administering Team Foundation Server 2010 bij Twice gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Veel ontwikkelaars weten het al, maar werken in teamverband zonder een versiebeheerpakket betekent chaos. Daarom is het een van de tools waar een ontwikkelaar eigenlijk niet zonder kan. Sinds 2005 is versiebeheer ook mogelijk met het product Team Foundation Server (TFS). Belangrijk aan de nieuwe 2010-release van Team Foundation Server zijn onder meer de nieuwe opties als het gaat om de installatie van het product. Microsoft heeft er hard aan gewerkt om de Team Foundation Server zodanig schaalbaar te maken, dat deze prima te gebruiken is voor versiebeheer op een eigen persoonlijke laptop, maar ook op enterpriseniveau met honderden gebruikers. Deze praktijkgerichte training brengt u de kennis en vaardigheden bij die u nodig heeft om Team Foundation Server te beheren.
Deze training bereidt u voor op een officieel Microsoft-examen. Daarom wordt gebruikgemaakt van Microsoft Official Courseware (MOC). Als Microsoft Gold Learning partner maakt Twice uitsluitend gebruik van zeer ervaren Microsoft Certified Trainers (MCT).
Deze training is speciaal ontwikkeld voor beginnende beheerders met een achtergrond in softwaredevelopment of systeembeheer, die effectief Team Foundation Server 2010 (TFS) willen managen en beheren. Deze training is niet bedoeld om developers te leren hoe ze met TFS-software kunnen ontwikkelen.
Er wordt vanuit gegaan dat u over kennis beschikt op het niveau van de certificering A+ en N+. Ook heeft u kennis van en enige ervaring met het beheren van Windows Server.
Het gedegen en effectieve programma van deze 3-daagse training brengt u de kennis en vaardigheden bij die u nodig heeft om Microsoft Team Foundation Server 2010 effectief te beheren. Deze praktijkgerichte training richt zich vooral op de technieken die gebruikt worden bij het implementeren, managen en ondersteunen van Team Foundation Server (TFS).
Na afloop van de training kunt u:
Twice gebruikt het meest actuele studiemateriaal. Daarnaast beschikt u over een moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft en aanvullende informatie. Daarnaast kunt u makkelijk communiceren met de overige deelnemers
3 dagen. De trainingsdagen duren van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Twice. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Microsoft Windows Communication Foundation
Twice
€ 1.245,- | 3 dagen
Compu'Train B.V.
€ 1.245,- | 3 dagen
Master it Training
€ 795,- | 2 dagen
Info Support
€ 1.620,- | 30 dagen
Info Support
€ 1.620,- | 30 dagen
Info Support
€ 1.620,- | 30 dagen
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
IT-University
€ 1.500,- | 2 dagen
IT-University
€ 1.250,- | 1 dag
IT-University
€ 1.750,- | 2 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven