- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 1.395,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 3 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
- Meer informatie:
- http://www.twice.nl/opleiding/20…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training PRINCE2® Practitioner bij Twice gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
In deze training wordt ingegaan op de principes van projectmanagement volgens de PRINCE2®-methode. PRINCE2® Practitioner richt zich op het leidinggeven aan projecten. Deze training is een uitdaging voor meer ervaren projectleiders die een verdere verdieping zoeken op het gebied van kennis en toepassing van de PRINCE2®-methode. Tijdens deze training wordt u door zeer deskundige en ervaren trainers opgeleid om het examen PRINCE2® Practitioner met succes te kunnen afronden. Twice is een van de grootste en meest ervaren PRINCE2®-trainingsinstituten in Nederland.
Twice is officieel erkend als Accredited Training Organisation (ATO) door de Association Project Management Group (APMG) op het gebied van PRINCE2®. PRINCE2® is a Registered Trade Mark of the Office of Government Commerce in the United Kingdom and other countries.
De training is speciaal ontwikkeld voor (aankomend) projectleiders en projectmanagers. De training is ook zeer interessant voor diegenen die behoefte hebben aan een doelgerichte projectmanagementmethode, die rekening houdt met continu veranderende omstandigheden rondom projecten. De training vormt een uitstekende verdieping van de kennis en toepassingen van de PRINCE2®-methode.
Volgens de richtlijnen van PRINCE2® stelt Twice de volgende eisen aan uw vooropleiding:
De training wordt verzorgd door ervaren trainers met veel kennis van de PRINCE2®-projectmanagementmethode. De training bouwt voort op PRINCE2® Foundation. De nadruk ligt net als in het officiële examen op de 7 PRINCE2®-thema\'s: business case, organisatie, kwaliteit, plannen, risico, wijziging en voortgang. Uiteraard komen de 7 principes, 7 processen en 26 management products van PRINCE2® eveneens aan de orde.
De PRINCE2® Practitioner-training bestaat vooral uit het maken van opdrachten aan de hand van een case. De volgorde van de training is conform het \'natuurlijke verloop\' van een project. Er wordt veel gebruikgemaakt van praktijkopdrachten op basis van een scenario. Met praktijkopdrachten worden de essentiële elementen verdiept. Het scenario beschrijft een onderneming die een veranderingsproces moet doorlopen, en waarvoor de deelnemers de aangewezen projectmanager is. Het scenario maakt gebruik van alle mogelijke invloeden en belanghebbenden in een project. De opdrachten worden zowel in groepsverband als individueel gemaakt. Afhankelijk van het niveau van de groep en de vragen van de individuele deelnemers wordt aandacht besteed aan verdere verdieping van de theorie.
Twice gebruikt het meest actuele materiaal, dat perfect aansluit bij de exameneisen van deze training. Daarnaast beschikt u over een zeer moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft en aanvullende informatie. Daarnaast kunt u makkelijk communiceren met de overige deelnemers.
3 dagen. De trainingsdagen duren van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Twice. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in PRINCE2
Twice
€ 1.395,- | 3 dagen
Forsa Advies
€ 2.545,- | 5 dagen |
Forsa Advies
In-company / Maatwerk | 5 dagen |
Forsa Advies
€ 1.595,- | 4 dagen |
Forsa Advies
In-company / Maatwerk | 4 dagen
Forsa Advies
€ 799,- | 2 dagen |
Forsa Advies
In-company / Maatwerk | 2 dagen |
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.390,- | 7 dagen |
Lagant
€ 395,- | Thuisstudie |
Lagant
€ 1.170,- | 3 dagen |
Lagant
€ 780,- | 2 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven