Voorheen Eduhub

Rich User Interfaces using Flex

Niveau:
Kosten:
12
http://www.twice.nl/opleiding/2012-Soft…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Rich User Interfaces using Flex bij Twice gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest zal € 1 doneren aan Stichting Edukans als dank voor uw ervaring.

 
Tijdstip:
Overdag
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Zwolle, Groningen, Eindhoven, Utrecht, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Arnhem
Prijsinformatie:
 
Exclusief BTW, arrangementskosten en trainingsmateriaal.

Doelgroep

Deze cursus is bestemd voor ervaren Web ontwikkelaars die Adobe Flex willen toepassen voor het ontwikkelen van Rich User Interfaces in Web Applicaties.

Korte inhoud

In deze cursus leert u de Flash Builder ontwikkelomgeving te gebruiken voor het snel ontwikkelen van Rich Internet Applications (RIA) die gebruik maken van Flex Framework components. U leert interactieve formulieren te ontwerpen waarbij CSS stylesheets en themes worden toegepast en waarbij de componenten voorzien worden van skins. U leert daarbij gebruik te maken van de markup taal MXML. Ook aan de orde komt het verhogen van de interactiviteit van de applicatie door het gebruik van Actionscript 3.0. De data types e…

Lees de complete beschrijving

Beschrijving

Doelgroep

Deze cursus is bestemd voor ervaren Web ontwikkelaars die Adobe Flex willen toepassen voor het ontwikkelen van Rich User Interfaces in Web Applicaties.

Korte inhoud

In deze cursus leert u de Flash Builder ontwikkelomgeving te gebruiken voor het snel ontwikkelen van Rich Internet Applications (RIA) die gebruik maken van Flex Framework components. U leert interactieve formulieren te ontwerpen waarbij CSS stylesheets en themes worden toegepast en waarbij de componenten voorzien worden van skins. U leert daarbij gebruik te maken van de markup taal MXML. Ook aan de orde komt het verhogen van de interactiviteit van de applicatie door het gebruik van Actionscript 3.0. De data types en het object model van de Actionscript 3.0 taal komen aan bod en er is ruime aandacht voor het afhandelen van events voor de sturing van de applicatie en het valideren van data. Ook databinding waarbij de inhoud van de Flex componenten wordt gekoppeld aan interne of externe bronnen zoals een Web Server komt aan de orde. Hierbij worden de Flex Data Services zoals de HTTPService besproken. Tenslotte is er aandacht voor de wijze waarop met Flex robuuste en schaalbare RIA applicaties kunnen worden geschreven die zijn gebaseerd op het MVC (Model View Controller) patroon.

Voorkennis

Voor deelname aan deze cursus is kennis en ervaring met het ontwikkelen van Web Applicaties en een script taal zoals Javascript vereist. Deze training zal zich niet richten op het maken van Flash applicaties maar vooral de Flex omgeving en UI. Kennis van de Flash omgeving is geen vereiste.

Invulling

De cursus heeft een hands-on karakter. De theorie wordt behandeld aan de hand van presentatie slides en wordt afgewisseld met praktische oefeningen. Er wordt gebruik gemaakt van de op Eclipse gebaseerde ontwikkelomgeving FlexBuilder 3.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel uw ervaring

Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ik heb deze training afgerond in:

Zeer slecht Uitmuntend

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • N.V.T.
Algemeen

Wat is uw algemene indruk van de training?

Locatie:

De lesruimte, bereikbaarheid, lunch en andere voorzieningen.

Trainers:

Hoe vond u de kennis en het gedrag van de trainers?

Inhoud:

De diepte, breedte en het niveau van de lesstof.

Organisatie:

Het lesmateriaal, de inschrijfprocedure en andere praktische zaken.

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Twice. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 23.833 trainingen en opleidingen in Adobe (Macromedia) Flash & Flex

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help