Voorheen Eduhub

Word 2007 Vervolg: Samenwerken aan documenten

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
12
http://www.twice.nl/opleiding/20…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Word 2007 Vervolg: Samenwerken aan documenten bij Twice gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag, Avond
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Exclusief BTW, arrangementskosten en trainingsmateriaal.

Beschrijving

POW7D

Doelgroep

Gebruikers die samen met anderen werken aan documenten.

Voorkennis

 

Word 2007 Vervolg: Documenten indelen en tabellen.

U kunt op de website van Twice de Cursuswijzer doen om te zien welke cursus voor u het meest geschikt is.

Wanneer u alleen met Word 2003 of eerdere versies hebt gewerkt, dan raden wij u aan om eerst de cursus Overstappen naar Office 2007 te doen om te leren werken met de nieuwe interface, voordat u deze cursus gaat volgen.

 

Doel en opzet van de training

De deelnemer leert mogelijkheden om snel inzicht te krijgen in de structuur van een document en te navigeren door een document. Er worden technieken behandeld die bij het samenwerken kunnen worden toegepast, zoals het beveiligen van bestanden en de mogelijkheden van redigeren. Verder wordt er aandacht besteed aan de integratie met Excel en PowerPoint. Werkt u met grote documenten, dan kan het werken met hoofd- en subdocumenten u misschien van dienst zijn.

Online leeromgeving

Twice gebruikt het meest actuele studiemateriaal. Daarnaast beschikt u over een moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft en aanvullende informatie.

Duur

1 dag. De trainingsdagen duren van 09.30 uur tot 16.30 uur.

Vervolgtraining

 

Word 2007 Vervolg: Werken met lange, complexe documenten of Word 2007 Vervolg: Mailings verzorgen.

Bekijk de trajectschema's op de website van Twice voor de juiste volgorde van de cursussen.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Twice. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.824 trainingen en opleidingen in Microsoft Word

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help