Voorheen Eduhub

Birkman certification training

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
15
http://www.verderintrainen.nl/bi…
9 oktober 2012, Utrecht
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Birkman certification training bij Vergouwen Overduin gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
5 dag/dagen
Afronding:
Certificaat van deelname
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
Vrijgesteld van BTW
Verblijfskosten: inclusief.

Startdata en plaatsen

  • Dinsdag 9 Oktober 2012, Utrecht

Beschrijving

Voor Wie/Waarom?

De training is bedoeld voor ervaren adviseurs, trainers en HR-professionals die een licentie willen halen om de methodiek te mogen gebruiken in de praktijk.

Het resultaat

Na afloop van de training ken je de theoretische fundering van de Birkman-methodiek en de daaruit voortvloeiende scores en rapporten. Je kunt klanten Birkman-scores uitleggen en ze vertalen naar hun werksituatie. Je hebt kennis van én inzicht in de verschillende toepassingsmogelijkheden van de methode en je bent bevoegd om als onafhankelijk Birkman-consultant te werken.

Inhoud

* Hoe is de Birkman-methode ontstaan en wat is het theoretische concept?
* Wat betekent welke score, hoe kan ik ze combineren en welke keuzes maak ik?
* Hoe interpreteer ik situationeel de uitkomst en hoe geef ik feedback aan klanten?
* Welke toepassingen zijn mogelijk en hoe werken ze?

De Birkman-methode ( zie www.birkman.nl.) wordt bij veel activiteiten van Vergouwen Overduin ingezet. Organisaties kunnen geen licentie krijgen, Birkman geeft deze bevoegdheid alleen aan personen. Wij beschikken daarom over zo'n 20 gecertificeerde Birkman Consultants die allemaal Independent Consultant zijn. Omdat de directeur Birkman van Vergouwen Overduin tevens learning partner van Birkman International is, kun je via Vergouwen Overduin ook zelf gecertificeerd worden om de methode te mogen gebruiken.

Veel consultants, trainers, opleidingsfunctionarissen en en HRM-ers zijn je voor gegaan en gebruiken deze methodiek zelf. Het volgen en met succes afsluiten van de basis certificeringstraining (3+2 dagen) geeft een licentie als onafhankelijk Birkman-consultant voor 3 jaar. Deze bevoegdheid kan worden verlengd door aanvullende opleiding/studie. Via het volgen van een Advanced Training van 2 dagen wordt opnieuw de licentie voor 3 jaar verlengd. Het programma van deze Advanced Training wordt meestal rond een specifiekthema gebouwd. Zo hebben we, naast de Genreal Advanced de afgelopen jaren Birkman en Groepen, Loopbaan met Birkman en Coachen met Birkman als thema gehad. Een andere mogelijkheid om de licentie te verlengen zijn de Ronde Tafel bijeenkomsten. Deze dagen hebben een intervisie/supervisie karakter. Door het bijwonen van 2 bijeenkomsten van 1 dag wordt de bevoegdheid ook met 3 jaar verlengd.

Aanpak

Voorwaarde voor deelname is kennis van je eigen Birkman-rapportage en van je scores. Geen eigen Birkman-rapport? Tegen meerprijs bij Vergouwen Overduin te verkrijgen in de Nederlandse vertaling
* Vooraf intakegesprek en eigen Birkman nog eens goed bestuderen
* Praktische toepassing via cases en oefenen met eigen materiaal en dat van anderen
* Tussentijds met het geleerde aan de slag met behulp van 2 proefconsults
* Officiële Birkman-certificatiemateriaal (Engels) en eigen officiële Engelstalig Certification Manual
De training wordt verzorgd door Jan Brandenbarg die als een van de 5 officiële Learning Partners van Birkman International de bevoegdheid heeft om wereldwijd te certificeren. Hij wordt bijgestaan door een zeer ervaren (minimaal 10 jaar ervaring) co- trainer.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Vergouwen Overduin. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Zelfkennis & zelfsturing

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help