- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 25,-
- Totale lesduur:
- 0,5 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de cursus Basis Opleiding Reanimatie (BLS/AED) bij VMB security & solutions gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
300 keer per dag is er iemand in Nederland die wordt opgeschrikt door accuut hartfalen. Thuis voor de TV, op het werk, bij het boodschappen doen of tijdens het sporten, het kan altijd gebeuren. Nog steeds overlijdt een groot gedeelte van deze mensen, ongeacht leeftijd
Het kan ook mensen in uw omgeving of op uw werkplek overkomen. Plotseling zakt hij of zij in elkaar. De persoon reageert niet meer en ademt niet meer of stopt met ademen. Een verschrikkelijk idee. Wat nu?
In de reanimatiecursus van VMB security & solutions leert u precies wat u moet doen. In een cursus van 4 uur (basiscursus) leert u wanneer reanimatie nodig is en hoe u dit moet uitvoeren. Door gebruik te maken van de modernste hulpmiddelen kunt u doelgericht en professioneel oefenen. In de herhalingsopleiding (2 uur) kunt u uw reanimatievaardigheden weer herhalen en verder verbeteren op basis van ondermeer de digitale resultaten van vorig jaar.
Omdat in steeds meer plaatsen een automatische externe defibrillator aanwezig is, integreert VMB security & solutions deze standaard in alle hulpverleningsopleidingen. Ook in deze cursus leert u met het AED apparaat werken om op die manier, als er een AED in de buurt is, nog effectiever te kunnen reanimeren.
In de cursus reanimatie / BLS & AED (Basic Life Support & AED) van VMB security & solutions leert u:
Hoe u een slachtoffer benadert, het bewustzijn en de ademhaling beoordeelt.
Hoe u hartmassage en beademing uitvoert
Hoe u een bewusteloos slachtoffer dat normaal ademt in de stabiele zijligging legt
Hoe u een Automatische Externe Defibrillator (AED) veilig gebruikt
Deze opleiding is bedoeld voor iedereen die reanimatie wil leren of zijn reanimatietechnieken wil verbeteren.
Bedrijven kunnen een volledige groep laten deelnemen op locatie of enkele deelnemers bij open inschrijving.De opleiding wordt in twee vormen gegeven:
Maximaal 6 personen voor een diploma van de Nederlandse Reanimatie Raad Maximaal 12 personen voor een certificaat van VMB security & solutionsDe opleiding wordt gegeven in Almere. Nadere adresgegevens volgen in de persoonlijke uitnodiging.
De opleidingen voor open inschrijving vinden plaats op:
De cursus wordt afgesloten middels een competentietoets. Indien u competent wordt verklaard ontvangt u (afhankelijk van het type cursus) het certificaat BLS/AED van VMB security & solutions of het diploma BLS/AED van de Nederlandse Reanimatie Raad.
Let op: alleen deelname is niet voldoende voor het behalen van een certificaat of diploma. De competentietoets moet voldoende worden afgesloten. Bij een onvoldoende resultaat zoekt u samen met uw instructeur naar mogelijkheden om uw resultaat, wellicht op een ander moment, te verbeteren.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in EHBO
VMB security & solutions
€ 25,- | 0,5 dagen
Preventief BV
€ 225,- | 1 dag
MKB Cursus & Training
€ 349,- | 2 dagen |
Just4safety
€ 50,- | 1 dag
Preventief BV
€ 75,- | 1 dag |
SBK Advies & Training
€ 165,- | 1 dag
Preventief BV
€ 295,- | 2 dagen
Preventief BV
€ 37,- | 0,5 dagen |
Preventief BV
€ 310,- | 3 dagen
MKB Cursus & Training
€ 229,- | 1 dag |
Just4safety
€ 150,- | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven